Hisense Laser TV 4K L5H już dostępny!

Hisense powiększa rodzinę telewizorów laserowych o nowy model.

Hisense Laser TV to nowoczesne telewizory laserowe, które pozwalają zmienić domowy salon w salę kinową, dzięki ogromnemu ekranowi o wielkości nawet 120”. Chiński producent wprowadził na rynek najnowszy model – Hisense Laser TV 4K L5H. Sprawdź, czym Cię zaskoczy!

 

Telewizja na miarę XXI wieku

Technologia laserowa wzniosła domowe seansy na zupełnie nowy poziom. To nie tylko duży ekran, ale i wysoka jakość obrazu. Współczesne projektory ultrakrótkiego rzutu nie przypominają rzutników starej generacji, które owszem generowały duży obraz, ale jego kolory, poziom jasności czy kontrast pozostawiały wiele do życzenia. Projektory laserowe, z którymi obecnie mamy do czynienia, nie bez powodu nazywane są telewizorami laserowymi. Bogata paleta barw, wiarygodnie odwzorowane kolory, szczegółowość i dynamika obrazu – to tylko nieliczne zalety Laser TV.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 

Oglądaj w kinowym formacie z ekranem 100 i 120 cali

Kupując Laser TV 4K L5H od Hisense, w zestawie otrzymujemy antyrefleksyjny ekran w dwóch rozmiarach do wyboru – 100 bądź 120 cali, co czyni je największymi dostępnymi na rynku telewizorami. Specjalna budowa ekranu zapobiega odbijaniu się światła z otoczenia. Jedyne światło, które jest odbijane, pochodzi z laserowego projektora. Antyrefleksyjna powłoka sprawia, że nawet przy dziennym świetle, oglądanie telewizji jest komfortowe, a obraz odpowiednio jasny i wyraźny.

Zobacz więcej z Laser X-Fusion™ 

Ekrany telewizorów laserowych, w przeciwieństwie do tych tradycyjnych, nie generują same obrazu. Jest on wyświetlany przez laserowy projektor ultrakrótkiego rzutu. Modele 100- oraz 120L5H od Hisense wykorzystują technologię Laser X-Fusion™, która gwarantuje ostry obraz i wyraźny kontrast. Co więcej, obydwa urządzenia są wyposażone również w technologię Pure Color, zapewniającą wiarygodnie odwzorowane barwy. Ulepszone spektrum kolorów w modelach L5H pozwala przekraczać standardowy zakres kolorów Rec.709 UHD 4K. Jasność obrazu wyświetlanego przez modele l5H to aż 2700 lumenów i ponad 85% jednolitości luminacji*.

Test OPPO Reno10 Pro 5G oraz Reno10 5G – by zrobić dobre zdjęcia portretowe smartfonem

Poczuj się jak w kinie, dzięki nowoczesnym technologiom

Ogromny ekran to nie wszystko, aby stworzyć efekt kina we własnym salonie. Równie istotne są nowoczesne technologie, które poprawiają jakość wrażeń audio-wizualnych. Linia Hisense Laser TV 4K L5H obsługuje formaty HDR10 oraz HLG, które otwierają przed widzami nowe możliwości i prezentują szerszą gamę kolorów. Nowe telewizory laserowe Hisense to także wysokiej jakości dźwięk. Urządzenia wykorzystują technologię Dolby Atmos®, tworzącą efekt dźwięku przestrzennego. Realistyczny dźwięk dopełni seanse filmowe i przeniesie w centrum akcji.

Postaw na komfortowe rozwiązania

Projektory laserowe ultrakrótkiego rzutu od Hisense różnią się od swoich poprzedników również instalacją, która w ich przypadku może być zupełnie nieinwazyjna. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, obraz jest rzucany na ekran z bliskiej odległości.W praktyce wystarczy ustawić projektor zaledwie 30 cm od ściany, aby uzyskać obraz o rozdzielczości nawet 120”. Projektor marki Hisense z łatwością zawiesisz również na suficie. Dzięki eleganckiemu i minimalistycznemu wyglądowi urządzenie dopełni pomieszczenie, a jednocześnie nie będzie się w nim wyróżniało. Mówiąc o komforcie użytkowania z serii L5H, warto wspomnieć o ich żywotności. Technologia Laser X-Fusion™ to wydajne źródło światła laserowego, które zapewnia ponad 25 000 godzin oglądania. Oglądając telewizję codziennie przez ok. 3 godziny, możesz liczyć na 27 lat rozrwyki na jednym urządzeniu.

Modele 100L5H oraz 120L5H wyposażone są w nowoczesny system operacyjny Smart TV od Hisense –VIDAA U4. Autorski system wyróżnia intuicyjny panel oraz płynność pracy. Użytkownicy VIDAA mają dostęp do szerokiej oferty aplikacji streamingowych, zarówno tych zagranicznych, jak i rodzimych. Wśród nich: Netflix, Disney+, Canal+, czy TVP VOD.

Seria L5H spełnia wymagania konsumentów od współczesnych telewizorów. Modele 100- oraz 120L5H zapewniają najwyższą jakość obrazu, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii laserowej. Ogromny ekran, szeroka paleta barw i wiarygodnie odwzorowane kolory w połączeniu z przestrzennym dźwiękiem zachwycają efektami audio-wizualnymi, porównywalnymi ze standardami kinowymi. Wszystko to w cenie nawet trzykrotnie niższej niż w przypadku tradycyjnych ekranów tej wielkości.

*Dane z laboratorium Hisense.

Dowiedz się więcej na stronie: https://pl.hisense.com/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl