JBuds Air ANC – słuchawki na dzień chłopaka

Słuchawki na dzień chłopaka
Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla taty, chłopaka, brata czy przyjaciela z okazji zbliżającego się dnia chłopaka? Mężczyźni lubią konkretne i praktyczne upominki, dlatego najlepiej wybrać coś, co przyda się każdemu niezależnie od wieku czy gustu. Takim prezentem będą z pewnością słuchawki bezprzewodowe.

JLab Audio TWS
Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale też łączy przeciwieństwa i tworzy harmonię. Dlatego warto podarować ważnej dla nas osobie możliwość słuchania muzyki w każdych okolicznościach. Bezprzewodowe słuchawki o niewielkim rozmiarze są łatwe do schowania w kieszeni spodni lub torby, dają dostęp do muzyki na coraz dłużej i są w coraz lepszej jakości. Dlatego z pewnością ucieszą każdego mężczyznę, nie tylko miłośnika gadżetów.  Duży wybór słuchawek bezprzewodowych proponuje marka JBL. Specjalnie z okazji zbliżającego się dnia chłopaka obniżono cenę JBuds Air w kolorze białym z 199 na 99 złotych oraz JBuds Air ANC w kolorze czarnym z 329 na 229 złotych.

Test Logitech Pebble 2 – pozwalają z dumą wyrażać własny styl

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Słuchawki JBuds Air True Wireless to 6 godzin muzyki na jednym ładowaniu, a innowacyjne etui, które pełni funkcję power banka, zapewnia kolejne 18 godzin odtwarzania! Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Bluetooth 5.0 jakość dźwięków nie zostanie zakłócona. Słuchawki automatycznie włączają się i parują zaraz po wyjęciu z etui, dzięki czemu nie traci się czasu na ich konfigurację. Sterowanie muzyką oraz głośnością odbywa się za pomocą stuknięć w zewnętrzną część słuchawki. Odporność na zachlapania IP55 sprawia, że słuchawki nie ulegają wilgoci i zabrudzeniom. Dodatkowe nakładki znajdujące się w zestawie, w tym piankowe zakończenia gwarantują jeszcze lepsze dopasowanie się do uszu. Wystarczy jedno lub dwa stuknięcia, aby wybrać jakość dźwięku według osobistych preferencji. Do wyboru mamy trzy opcje: Signature czyli wzmocnione wokale i basy, Balanced – równomierne brzmienie na wszystkich poziomach oraz funkcję Bass Boost, która wzmacnia basy i subbasy.


Bezprzewodowe douszne słuchawki JBuds Air ANC w kolorze czarnym są wyposażone w funkcję aktywnej redukcji szumów (Active Noise Cancelling), która eliminuje zakłócenia z każdego kierunku. Tryb hybrydowy ANC ON pozwala ograniczyć większość rozpraszających uwagę hałasów z otoczenia, np. podczas podróży samolotem czy pociągiem. Wyłączony tryb ANC OFF pozwala na pasywną redukcję dźwięków, które przedostają się z zewnątrz. Tryb ten sprawdza się np. w domu – gdy oglądamy film, ale chcemy słyszeć dzwonek do drzwi. Z kolei funkcja Be Aware pozwala na odtwarzanie muzyki z jednoczesnym przedostawaniem się dźwięków otoczenia, np. podczas joggingu w ruchu ulicznym. Słuchawki JBuds Air ANC ucieszą z pewnością mężczyzn – graczy e-sportowych, dla których istotny jest czas reakcji. Dają one możliwość opóźnienia dźwięku, tak aby głosy idealnie pasowały do tego, co dzieje się na ekranie, co poprawia dynamikę gry. Co ważne, słuchawki te zapewniają ponad 10 godzin bezprzewodowego odtwarzania w każdej słuchawce i ponad 30 dodatkowych godzin z etui ładującego. W sumie to ponad 40 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii i rekordowe 24 godziny z włączoną funkcją ANC. 

Co ważne każda słuchawka łączy się indywidualnie z telefonem, dzięki czemu można używać jednej lub obu jednocześnie. W każdym przypadku mamy gwarancję dźwięku w jakości stereo. 

Słuchawki JBuds to propozycja na prezent dla każdego mężczyzny. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl