Laurastar i Kévin Germanier – kulisy Fashion Week

Szwajcarska rodzinna firma Laurastar nawiązała współpracę ze szwajcarskim projektantem mody Kévinem Germanierem. Premiera odbyła się podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2023 na autorskim pokazie Kévina Germaniera.

Laurastar i Kévin Germanier odsłaniają kulisy współpracy na Fashion Week

Fashion Week

Współpraca między dwiema szwajcarskimi ikonami

Jako partner „haute couture” od kilku lat, misją Laurastar jest uszlachetnianie wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. Kierując się tym samym dążeniem do doskonałości i innowacji, Laurastar i Kévin Germanier zdecydowali się na współpracę, aby wyrazić wspólną ambicję tworzenia piękna przy jednoczesnym zadbaniu o otaczający nas świat. Kévin Germanier podkreśla: „Laurastar i ja dzielimy szwajcarskie pochodzenie i wspólne wartości: zamiłowanie do piękna, doskonałości, zrównoważonego rozwoju i znaczenia rodziny. Wspólna praca jest dla mnie oczywistym wyborem”.

Niezwykły talent w haute couture

 

Pochodzący z Valais Kévin Germanier jest obecnie ikoną zarówno szwajcarskiej, jak i międzynarodowej branży modowej. Jego droga zawsze odbiegała od konwenansów. Od samego początku projektant łamał normy w modzie. Stał się pionierem upcyklingu, tchnął nowe życie w materiały i tkaniny. Dziś tworzy olśniewające kolekcje i wyznacza nowe standardy w haute couture dzięki swojemu etycznemu i odważnemu podejściu.

Test inteligentny dom z Meross – MS200HHK (czujnik otwarcia) oraz MSS315 (inteligentne gniazdko)

Laurastar i zrównoważony rozwój

Od momentu powstania marka Laurastar poświęca się innowacjom i doskonałości w dążeniu do piękna i trwałości. Dzięki certyfikowanej, 10-letniej możliwości naprawy zapewniającej długowieczność wszystkich produktów i ekskluzywnej w 100% naturalnej technologii Ultradelikatnej Suchej Pary (DMS), która Laurastar wydłuża żywotność ubrań. W rezultacie marka angażuje się w bardziej zrównoważoną modę wraz z markami i projektantami.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl