LAMAX Sounder2 Play – niezapomniane brzmienie ulubionej playlisty

LAMAX Sounder2 Play to głośnik, który wzbogaca odsłuchiwanie ulubionej muzyki o dynamiczną oprawę wizualną. Dzięki niewielkiej wadze, kompaktowym rozmiarom i wodoszczelnej konstrukcji urządzenie z łatwością można zabrać ze sobą na wyjazd

LAMAX Sounder2 Play
LAMAX Sounder2 Play

LAMAX Sounder2 Play o niezawodnej mocy 24W sprawia, że słuchanie ulubionych przebojów dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, Sounder Play, nowe urządzenie jest mniejsze i lżejsze, a tym samym łatwiejsze do przenoszenia. Co więcej odpowiada ono standardowi wodoszczelności IP67, co oznacza, że głośnik jest chroniony przed rozpryskującą się wodą, pyłem lub śniegiem. 

Test LAMAX HighComfort ANC – grają bardzo przyzwoicie, nie rujnują kieszeni

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

LAMAX Sounder2 Play to rewelacyjny głośnik, który wzbogaca odsłuchiwanie ulubionej muzyki o dynamiczną oprawę wizualną. Dzięki niewielkiej wadze, kompaktowym rozmiarom i wodoszczelnej konstrukcji urządzenie z łatwością można zabrać ze sobą na wyjazd i nie martwić się, gdy zostanie przypadkowo ochlapane morską wodą, czy jeśli natrafimy na niespodziewany deszcz. Wodoodporność IP67 zapewnia ochronę nie tylko przed nieprzewidzianym kontaktem z wodą, lecz także pyłem lub śniegiem. Dzięki swoim przemyślanym funkcjom Sounder 2 Play jest niezawodnym kompanem każdej wyprawy: wakacyjnego campingu nad wodą, górskiej wycieczki czy biwaku z przyjaciółmi.

Przebojowa moc i czysty dźwięk

Innowacyjna technologia LAMAX Beat Bass odpowiada za brzmienie niskich, średnich i wysokich tonów tak, aby brzmienie zawsze było klarowne, jednocześnie utrzymując wyjątkową jakość dźwięku o każdej częstotliwości. Ponadto, wysoka żywotność baterii Sounder2 Play sprawia, że nie musisz martwić się o podłączenie głośnika do źródła zasilania aż do 24 godzin. Urządzenie odpowiada także na potrzeby dni roboczych, między innymi za sprawą wysokiej jakości mikrofonu dla wyraźnych rozmów oraz nowoczesnego złącza USB-C do szybkiego ładowania głośnika.

Twórca niesamowitej atmosfery

Bluetooth 5.3 – najnowsze rozwiązanie w technologii bezprzewodowej, dostępne w najnowszym głośniku LAMAX – umożliwia kontrolowanie playlisty z odległości do 18 metrów. A z kolei funkcja LAMAX BeatShare pozwala sparować dwa głośniki firmy LAMAX, podwajając dźwięk, moc i zabawę w mgnieniu oka.  Marka nie zapomniała również o fanach efektów dźwiękowych. Sounder2 Play posiada aż pięć trybów oświetlenia, które automatycznie synchronizują się z rytmem muzyki. Niezależnie czy szykujesz romantyczną kolację we dwoje czy urządzasz weekendową domówkę, nowy głośnik zapewni wysoką jakość dźwięku i wyjątkową atmosferę.

Więcej informacji na temat tego urządzenia znajduje się pod tym linkiem.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl