TECHNOSenior 5. urodziny – rozdajemy nagrody, kolejny etap zabawy

TECHNOSenior w listopadzie będzie obchodził 5 lat od publikacji pierwszego posta. Z okazji 5. urodzin mamy dla Was wyjątkową zabawę.

Jest to nasze Podziękowanie, drodzy Czytelnicy, za to, że jesteście, że czytacie i oglądacie nasze materiały. Robimy to dla Was, więc nie bójcie się wypowiadać swoich opinii na ich temat.

TECHNOSenior

Jak wziąć udział w Zabawie?

  1. Polub stronę Facebook TECHNOSenior lub stronę na Instagramie technoseniorpl lub kanał na TikToku @technosenior lub YT – @technosenior lub wszystkie razem 🙂 – nie jest to obowiązkowe.
  2. Weź udział w tygodniowych zadaniach
  3. Wyślij swoje zadanie konkursowe na adres konkurs@technosenior.pl, lub pozostaw odpowiedź pod postem z zabawą na FB lub oznacz na instagramie @technoseniorpl i dodaj hasztag: #5lattechnosenior, lub pod filmem z konkursem na TikToku.
  4. Miło nam będzie, jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.

Życzymy powodzenia!

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Zasady zabawy:

  1. Każdy etap Zabawy (oprócz pierwszego) trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do piątku do godziny 24:00. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w niedzielę.
  2. Cała zabawa trwa od 1 października do 29 października do godziny 24:00.
  3. Najlepsze i najbardziej kreatywnie wykonane zadania zostaną nagrodzone przez Redakcję TECHNOSenior. W każdym etapie zespół TechnoSenior wybierze jedną lub dwie osoby, które otrzymają od nas nagrody z danego tygodnia.
  4. O nagrodach będziemy informować przy starcie zadania w niedziela/poniedziałek. Życzymy Powodzenia

Pełny regulamin: Tutaj

Zadanie nr 2.

Drugie zadnie brzmi: „Pokaż jesień uchwyconą aparatem smartfona” – forma dowolna

Wyślij swoje zadanie konkursowe na adres konkurs@technosenior.pl lub pozostaw odpowiedź pod postem z zabawą na FB lub oznacz na instagramie @technoseniorpl i dodaj hasztag: #5lattechnosenior

Nagrody w tym etapie zabawy są dwie:  Mercusys Halo H70X i  klawiatura XPG Summoner Mini dla graczy – po testach redakcyjnych.

Mercusys Halo H70X
Mercusys Halo H70X

Zaprojektowany pod kątem wydajności, jak i elegancji Mercusys Halo H70 prosty i tani sposób na zasięg WiFi w całym domu. Modułowy bezprzewodowy zestaw Wi-Fi Tri-Band wykorzystuje kilka urządzeń do stworzenia jednolitej sieci Wi-Fi.

XPG Summoner Mini
XPG Summoner Mini

XPG Summoner Mini – niewielka, lekka i niezawodna klawiatura to efekt wniosków polskich graczy do firmy XPG. Właśnie dlatego Polska jest pierwszym krajem, w którym Summoner Mini trafia do sprzedaży. To świetna propozycja zarówno dla fanów mobilnej klawiatury, jak i posiadaczy mniejszych biurek. Rozmiarowo zajmuje jedynie 60% tego, co potrzebuje standardowa wersja, nie tracąc przy tym ani trochę na skuteczności. Do tego oferuje dwa rodzaje przełączników mechanicznych, dwa warianty kolorystyczne (czarny i biały) oraz gwarantuje wytrzymałość na aż 50 milionów kliknięć

Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.10.2023 r. do godziny 23:59

Podsumowaliśmy też pierwszy etap, w którym nagrodą był soundbar Creative Stage SE – po testach redakcyjnych.

Dokończ zdanie – Wchodzę na TECHNOSenior bo…

Wchodzę na tą stronę bo jakże inaczej mógłbym się dowiedzieć o wszystkich nowinkach dotyczących mobilnej fotografii. Diana robi tu porządną robotę ( czasem przy pomocy Krzyśkowego kota) ale zawsze porządnie i bez podlizywania się producentom smartphonów. Oczywiście czytam też inne recenzje jednak w głównej mierze ciekawią mnie i coraz bardziej zaskakują możliwości aparatów umieszczonych w naszych telefonach .A dzięki wam to wszystko mam podane na tacy . Dzięki

Prawdopodobnie Czytelnika (tak wynika z wypowiedzi) @ba__m_b_a_m ( Insta) – Prosimy o kontakt z redakcją i Gratulujemy!!!

Innym życzymy powodzenia w kolejnych tygodniach.  Dziękujemy za udział w naszej zabawie

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl