HP Imagine 2023 – świat hybrydowy

HP Imagine 2023 – najnowsze rozwiązania, które napędzają zrównoważony wzrost i wspierają dobrze prosperujący świat hybrydowy

Pierwsze w historii wydarzenie HP Imagine to święto przełomowych innowacji firmy, zaprojektowanych z myślą o hybrydowych rozwiązaniach. Podczas tegorocznej konferencji HP zaprezentowało ponad 20 nowych urządzeń i usług stworzonych, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i marzymy.

„Technologia HP odgrywa coraz ważniejszą rolę w życiu naszych klientów, a my dalej wykorzystujemy moc naszych innowacji, aby tworzyć nowe, niesamowite doświadczenia” – powiedział Enrique Lores, prezes I dyrektor generalny HP Inc. „Produkty i usługi, które dziś wprowadzamy na rynek, odzwierciedlają nowe sposoby wyobrażania sobie wykonywania pracy, przyczyniając się jednocześnie do bardziej zrównoważonej przyszłości”.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Więcej informacji o nowościach na HP Imagine 2023 można znaleźć w centrum prasowym HP Imagine 2023.

HP przedstawiło szeroką gamę produktów i rozwiązań do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z pracą i życiem hybrydowym.

Alex Cho, prezes działu Personal Systems and Solutions w HP, powiedział: „To był odważnym krok w kierunku przyspieszenia innowacji w całym portfolio rozwiązań Personal Systems. Zapowiedzieliśmy przełomowe komputery konsumenckie, takie jak HP Envy All-in-One Move, wyselekcjonowane rozwiązania do sal konferencyjnych oparte na technologii HP i Poly, scentralizowane stacje robocze do analizy danych, a także rozwiązania programowe umożliwiające przyspieszony rozwój przełomowych rozwiązań w dziedzinie sztucznej inteligencji. To dopiero początek tego, co HP stworzy dla hybrydowego stylu życia”.

Recenzja Baseus PowerCombo 65W – biurkowa stacja ładowania

 • innowacje AI od HP: HP ogłosiło przełomową nową platformę oprogramowania HP AI Studio, zaprojektowaną, aby pomóc analitykom danych i specjalistom AI. Co więcej, HP wprowadziło nowe rozwiązanie AI stacji roboczych, które upraszcza tworzenie i dostosowywanie prywatnych modeli i aplikacji AI. HP współpracuje również z firmą NVIDIA, aby w nadchodzących miesiącach jako pierwsza firma zaoferować na rynku dedykowane rozwiązania stacji roboczych z platformą oprogramowania NVIDIA AI Enterprise.
 • Składany komputer HP Spectre: Najsmuklejszy i najmniejszy na świecie 17-calowy składany komputer HP Spectre Fold[i] to przełomowe urządzenie 3 w 1 zaprojektowane z myślą o hybrydowym stylu życia. Początkowo zapowiedziane we wrześniu na rynki USA i Wielkiej Brytanii, urządzenie będzie wkrótce dostępne w dodatkowych 11 krajach (Australii, Francji, Indonezji, Japonii, Korei, Malezji, Nowej Zelandii, Filipinach, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie).
 • HP Envy Move 23,8-calowy komputer typu All-in-One: HP Envy Move All-in-One to pierwszy i jedyny na świecie przenośny komputer typu All-in-One[ii]. Wprowadzony właśnie na rynek przekształci każde pomieszczenie w wielofunkcyjne miejsce pracy, centrum rozrywki lub strefę fitness. W Polsce dostępny pod koniec roku, od 5799 złotych.
 • Urządzenia peryferyjne do streamowania HyperX: HP rozszerza swoje rozwiązania dla graczy, którzy również streamują i tworzą treści. Kamera internetowa HyperX Vision S (1149 złotych), interfejs audio HyperX Audio Mixer (899 złotych) będą dostępne od października. Natomiast ramię mikrofonowe HyperX Caster, które pozwoli graczom przenieść streaming i tworzyć treści na wyższym poziomie, ma wejść do Polski w przyszłym roku.
 • Rozwiązania audio i wideokonferencyjne HP + Poly: HP jest liderem w dziedzinie systemów do konferencji i współpracy, z najszerszym portfolio do pracy hybrydowej w ramach produktów HP i Poly. Podczas HP Imagine ogłoszono wprowadzenie rozwiązań do sal konferencyjnych o różnej wielkości, dzięki którym każdy może być widziany i słyszany z dowolnego miejsca.

Dave Shull, prezes Workforce Solutions w HP, powiedział: „Usługi oparte na sztucznej inteligencji, które prezentujemy na HP Imagine, pozwalają ludziom lepiej współpracować, zarządzać i chronić swoje urządzenia. Naszą wizją jest zbudowanie najbardziej kompleksowej na świecie kolekcji rozwiązań zwiększających produktywność pracowników, aby tworzyć długotrwałe relacje z naszymi klientami.

Recenzja EZVIZ PS300 – must-have w każdym domu i na kempingu

 • HP Managed Collaboration Services:[iii] Firma HP zaprezentowała nowy model subskrypcji sal konferencyjnych, który pozwala uzyskać informacje pomagające klientom w optymalizacji użytkowania I tworzeniu wyjątkowych wrażeń z wideokonferencji w biurze.
 • Nowa oferta odnawiania urządzeń: Firma HP ogłosiła swój pierwszy w historii program odnawiania komputerów PC, aby pomóc w rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym i wydłużyć żywotność urządzeń. HP Workforce Central:[iv] HP poinformowało o zbliżającej się dostępności wersji bezpłatnej I premium HP Workforce Central, które pozwalają uzyskać niezbędne informacje na temat sprzętu HP na jednym pulpicie nawigacyjnym. Klienci mogą przewidywać zakłócenia i automatycznie naprawiać problemy dzięki nowemu narzędziu Proactive Insights z ulepszoną sztuczną inteligencją.[v]
 • HP Wolf Protect oraz Trace z HP Wolf Connect:[vi] Dostępny na całym świecie w listopadzie tego roku. Menedżerowie IT mogą być pewni, że w przypadku zaginięcia urządzeń ich pracowników HP może pomóc ograniczyć ryzyko utraty danych.
 • HP’s Work Relationship Index pokazuje, że 70 procent pracowników umysłowych chce dostępu do technologii, która pozwala każdemu być widzianym i słyszanym, gdziekolwiek pracują.[vii] W badaniu można przeczytać więcej o tym, jak liderzy biznesowi, decydenci IT oraz pracownicy umysłowi w 12 krajach chcą być zaangażowani i aktywni poprzez zdrowe i produktywne doświadczenia w pracy.

Tuan Tran, prezes działu Imaging and Printing Solutions w HP, powiedział: „HP Imagine to kulminacja niesamowitego roku innowacji w branży druku – od naszej nowej linii konsumenckiej drukarek Smart Tank i nowoczesnych drukarek atramentowych, po Instant Ink dla małych i średnich firm oraz nowe portfolio biurowe zasilane naszą zrównoważoną technologią atramentów i tonerów. W grafice i komercyjnym druku 3D rewolucjonizujemy branże i przenosimy projektowanie na zupełnie nowy poziom„.

Test Jabra Elite 10 z Dolby Atmos – do pracy i rozrywki

 • Portfolio HP OfficeJet Pro: HP ogłosiło nowe, przeprojektowane portfolio HP OfficeJet Pro, które będzie dostępne w styczniu 2024 roku. Portfolio to pozwala małym firmom drukować jak profesjonaliści, oferując najbardziej ekologiczne wkłady atramentowe HP EvoMore.[viii]
 • Seria drukarek HP DeskJet All-in-One: Proste, bezstresowe drukowanie w domu będzie możliwe dzięki serii drukarek HP DeskJet All-in-One wykonanych w 60 procentach z plastiku pochodzącego z recyklingu i dostępnych z usługą Instant Ink, pierwszą na świecie inteligentną usługą dostarczania atramentu.[ix] Seria drukarek DeskJet jest już dostępna na wybranych rynkach.[x]
 • Portfolio HP DesignJet: Zmaksymalizowa wydajność przepływu pracy dzięki nowej ofercie HP DesignJet stworzonej dla architektów, inżynierów, profesjonalistów budowlanych i punktów kserograficznych. Planowana dostępność w Polsce od połowy maja przyszłego roku.
 • HP SitePrint: Zrobotyzowane rozwiązanie do drukowania złożonych układów placów budowy, które pozwala zwiększyć produktywnośc nawet 10-krotnie[xi], od 1 listopada będzie dostępne na nowych rynkach, w tym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.
 • Buty do biegania Exhilarate-BlueLine: Nowe buty Exhilarate-BL zostały zaprojektowane i wyprodukowane we współpracy z firmą Brooks, przy użyciu rozwiązania HP do druku 3D. Brooks wypuści ograniczoną liczbę par Exhilarate-BL dla wybranych testerów Brooks Wear i członków klubu lojalnościowego Brooks Run Club.
 • Seria HP Latex 630: Seria HP Latex 630 umożliwia nawet najmniejszym drukarniom wykorzystanie najlepszego białego atramentu[xii] do tworzenia efektownych oznakowań i dekoracji w żywych kolorach.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl