Logitech Wave Keys – dla komfortu pracy

Firma Logitech zaprezentowała dzisiaj Wave Keys oraz Wave Keys for Business – bezprzewodową klawiaturę ergonomiczną, stworzoną z myślą o zapewnieniu użytkownikom komfortu i dobrego samopoczucia podczas pracy przy biurku zarówno w domu, jak i w biurze.

Logitech Wave Keys
Logitech Wave Keys

Logitech Wave Keys
W dzisiejszych czasach, gdy czas spędzany przed komputerem jest coraz dłuższy, potrzeba ergonomicznych rozwiązań wzrosła o 4,6% w ciągu ostatnich siedmiu lat, zgodnie z danymi z raportu rynkowego RationalStat. W odpowiedzi na te rosnące potrzeby, firma Logitech zaprojektowała Wave Keys – kompaktową klawiaturę o unikalnym kształcie fali, który zapewnia natychmiastowy komfort pisania, eliminując potrzebę długotrwałego przyzwyczajania się do nowego urządzenia. Dodatkowo, klawiatura wyposażona jest w poduszkową podpórkę pod nadgarstki, zapewniającą im naturalną pozycję przez cały dzień pracy.

Logitech Wave Keys
Logitech Wave Keys

Art O’Gnimh, dyrektor generalny działu Core Personal Workspace w firmie Logitech, powiedział: „Wierzymy, że każdy zasługuje na dobre samopoczucie po dniu pracy przy biurku, dlatego postanowiliśmy zaprojektować urządzenie, które jest zarazem atrakcyjne dla oka, jak i ergonomiczne. Wave Keys to produkt, który powstał w oparciu o liczne badania przy udziale wiodących ekspertów od ergonomii. Na pierwszym planie stawia zdrowie i dobre samopoczucie pracowników w ich miejscu pracy.”

Unikalny Kształt dla Naturalnej Pozycji
Klawiatura Wave Keys posiada unikalny kształt fal, który układa dłonie, nadgarstki i przedramiona w naturalnej pozycji do pisania. Dodatkowo, wbudowane poduszki pod nadgarstki zapewniają im wygodne wsparcie przez cały dzień.

Łatwe Połączenie z Trzema Urządzeniami
Wave Keys łączy się przez Bluetooth lub przy użyciu dołączonego odbiornika Logi Bolt z aż trzema urządzeniami jednocześnie, zapewniając łatwe i bezpieczne przełączanie między komputerem, tabletem a telefonem za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Funkcja działa w systemach Windows, macOS, iPadOS oraz ChromeOS.

Personalizacja za pomocą Logi Options+
Dla jeszcze większej wygody użytkowników, za pomocą aplikacji Logi Options+ można spersonalizować działania, np. utworzyć skrót ‘Nie przeszkadzać’ oraz stworzyć dedykowane Smart Actions – inteligentne akcje – które oszczędzają czas i ułatwiają pracę, jak ‘Rozpoczęcie dnia’, otwierające jednym przyciskiem zestaw programów i aplikacji niezbędnych użytkownikowi do rozpoczęcia pracy.

Nowość w serii Logitech ERGO
Wave Keys to najnowszy produkt w serii ERGO firmy Logitech – obok myszy ergonomicznej Lift i innych urządzeń zapewniających dobre samopoczucie w miejscu pracy. Klawiatura została zaprojektowana w oparciu o testy użytkowników, m.in. w Ergo Lab firmy Logitech, i zatwierdzona przez instytucję US Ergonomics. Potwierdza to, że przy projektowaniu nowych produktów i doświadczeń, firma skupia się przede wszystkim na potrzebach konsumentów.

Test Logitech Pebble 2 – pozwalają z dumą wyrażać własny styl

Z myślą o ekologii
Klawiatura Wave Keys została zaprojektowana z myślą o środowisku i przyszłości pokoleń. Urządzenie jest certyfikowane jako neutralne dla klimatu, a opakowanie z papieru pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC™ i innych kontrolowanych źródeł. Plastikowe elementy klawiatury zawierają aż 61% certyfikowanego plastiku pokonsumenckiego z recyklingu, aby dać drugie życie plastikowi uzyskanemu ze starych urządzeń elektronicznych i pomóc zmniejszyć ślad węglowy.

Wave Keys for Business – dla firm, które dbają o dobre samopoczucie pracowników
Z myślą o firmach, dla których priorytetem jest dobre samopoczucie pracowników, Logitech wprowadza Wave Keys for Business – nową ergonomiczną klawiaturę, idealną dla osób dbających o ergonomię oraz szukających urządzenia, które zapewni wygodny i znajomy sposób pisania.

Klawiatura jest wyposażona w bezpieczną technologię bezprzewodową Logi Bolt, zapewniającą niezawodne połączenia nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych i została zaprojektowana tak, aby spełniać coraz bardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Dzięki Logi Bolt zespoły IT mogą masowo wdrożyć wygodną, łatwą w użyciu klawiaturę dla całej swojej globalnej siły roboczej oraz zdalnie monitorować jej działanie przez aplikację Logitech Sync, aby upewnić się, że urządzenia ich zespołu są sprawne i aktualne –  z globalnym supportem dla Windows, macOS, Chrome OS i innych wiodących systemów operacyjnych.

Test Logitech MX Keys S – zamień mowę na tekst, wycisz/wyłącz mikrofon i menu z emoji

Aplikacja Logi Options+ jest również dostępna do wdrażania wśród pracowników całej firmy w celu personalizacji różnych rozwiązań według ich indywidualnych preferencji, w tym usprawnienia powtarzalnych zadań za pomocą Smart Actions – inteligentnych akcji – lub konfigurowania skrótów klawiaturowych.

Cena i dostępność
Wave Keys będzie dostępna od 13 października 2023 roku na stronie logitech.com oraz u partnerów detalicznych. Sugerowana cena detaliczna to 349 PLN.

Wave Keys for Business będzie dostępna od listopada 2023 roku na stronie www.logitech.com i u autoryzowanych sprzedawców.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl