Busuu w Plusie w cenie 4,99 zł

Busuu, jedna z najbardziej popularnych aplikacji do nauki języków, jest już dostępna w sieci Plus. To kolejna po Squla i Loloki usługa edukacyjna, którą klienci mogą dopisać do Rachunku Plus.

Ucz się języków obcych kiedy chcesz i gdzie chcesz, także w trybie offline!

 

Busuu oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków, które można dodać do własnego portfolio i robić ćwiczenia we własnym tempie. Można wybrać spośród dwunastu kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, turecki, arabski, chiński, japoński oraz polski.

Bussu to ponad 1000 lekcji stworzonych przez ekspertów językowych i wzbogaconych technikami uczenia maszynowego, takimi jak spersonalizowane plany nauki czy rozpoznawania mowy. Pozwala uczyć się budować zdania dzięki zaawansowanym rozdziałom gramatycznym, a także utrwala poznane słownictwo.

Busuu to także społeczność 90 milionów kursantów, którzy pomagają sobie nawzajem robić postępy – natychmiast ocenią wykonane ćwiczenia pisemne oraz ustne oraz dzięki konwersacjom pomogą ćwiczyć umiejętności mówienia.

Dzięki aplikacji mobilnej można uczy kiedy się chce i gdzie się chce, także w trybie offline bowiem pozwala pobrać wszystkie lekcje i korzystać z nielimitowanego dostępu zawsze i wszędzie.

Klienci Plusa mogą korzystać z usługi na specjalnych warunkach – wystarczy wejść na stronę plus.pl/busuu i przejść na link z płatnością by dopisać ją do rachunku telefonicznego w sieci Plus i uzyskać możliwość subskrypcji tygodniowej w cenie 4,99!

Więcej informacji można znaleźć na www.plus.pl/busuu, a o pozostałych usługach edukacyjnych w Plusie na www.plus.pl/loloki oraz www.plus.pl/squla

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: