Test Prido i5 – monitoring naszych wyjazdów samochodem

Podsumowanie

Prido i5 skierowane jest przede wszystkim do kierowców stawiających na bezpieczeństwo i sprawiedliwość na drodze. Kompaktowy wygląd rejestratora sprawia, że urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca na przedniej szybie i jest łatwe w instalacji. Dodatkowy atut, testowanego urządzenia stanowi prosta obsługa rejestratora. Ogranicza się jedynie do włączenia. Do pełni szczęścia brakuje odbiornika GPS, który zapisywałby pozycję pojazdu podczas nagrywania. Przydałaby się także funkcja znacznika szybkości poruszania się samochodu. Funkcje te pozwalają, na pełen obraz sytuacji drogowej.

Wideorejestrator jest dostępny w sklepach z elektroniką użytkową w sugerowanej cenie: 319 PLN. Moim zdaniem trochę zawyżona względem oferty konkurencji, ale o tym zdecydują klienci. Sprzęt do testów udostępniła firma Prido.

Wasz TECHNOSenior

 


Pages: 1 2 3 4


Categories: Artykuły, Bez kategorii, Gadżety, Kamery i Nawigacje, Testy

Tags: , , , ,

1 reply

  1. Szczerze mówiąc przeciętny sprzęt, za tą kasę można dostać rejestrator, który już przynajmniej jest na rynku dłużej i ma wszystko wysprawdzane, sam i tak bym nie patrzył na to, lepiej dołożyć kasy i kupić sensowne oko typu m5 Truecama

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: