Test Motorola moto e6 plus – solidny średniak w świetnej cenie

Drugie zaskoczenie, to jak najbardziej pozytywne, w tej grupie cenowej.  System dwóch tylnych aparatów o rozdzielczościach 13 MP (Samsung S5K3L6) i 2 MP z zaawansowanym oprogramowaniem zapewnia dobrą jakość robionych zdjęć. Aparat główny o rozdzielczości 13 megapikseli ma matrycę z dużymi pikselami o wielkości 1,12 μm. Szeroka przysłona f/2,0 umożliwia wykonanie zdjęć przy różnym oświetleniu z zachowaniem jakości i szczegółowości.

Przy użyciu 2-megapikselowego czujnika głębi i trybu bokeh można rozmyć tło lub pierwszy plan zdjęcia, aby uzyskać pożądany efekt artystyczny. Kreatywnością można popisać się również w trybie upiększania, który umożliwia doskonalenie wyglądu fotografowanych osób za pomocą opcji edycji w aparacie. System dwóch aparatów pomoże w wykonaniu lepszych zdjęć — zarówno portretów, krajobrazów, czy też w zbliżeniu.

Jeżeli chodzi o filmy to rejestrowane są w rozdzielczości 1920×1080 pikseli i są średniej jakości. Nadają się by uwiecznić dany moment i patrząc na to, że urządzenie jest ze średniej półki to możemy uznać je za zadowalające.

Wbudowana bateria o pojemności 3000 mAH wystarcza przy standardowym użytkowaniu na średnio 2 dni czyli standardowo jak na urządzenia tego typu. Przeglądając strony internetowe i bawiąc się smartfonem urządzenie domagało podłączenia pod ładowarkę już wieczorem.

Przeprowadzony test realnej pracy, przeprowadzony programem PC Mark pokazał 6 godzin i 25 minut.


Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , , ,

1 reply

Trackbacks

  1. Działo się 2019: smartfony, które szczególnie nam przypadły do gustu - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: