Lenovo Yoga Duet 7i – pomaluj świat piórem Lenovo E-Color Pen

Jaśniejsza cyfrowa przyszłość dzięki urządzeniom Lenovo z odłączanym ekranem. Odłącz klawiaturę i połącz się ze światem dzięki Lenovo Yoga Duet 7i, a następnie pomaluj go piórem Lenovo E-Color Pen

Lenovo Yoga Duet 7i

Pamiętacie czasy, kiedy urządzenia pełniły jedną funkcję, w jednym miejscu i dla jednego użytkownika? Minęły już bezpowrotnie. Świat zmienia się dynamicznie, inteligentne technologie zagościły na dobre w naszym życiu, a wielozadaniowość stała się normą. Dzięki urządzeniom przenośnym mamy stałą łączność ze światem zarówno w podróży do innego miasta, jak i w drodze do drugiego pokoju w domu.
Przekonaliśmy się, że praca zdalna, nauka online i wirtualne spotkania towarzyskie wcale nie wymagają hostingu z określonego miejsca — wystarczy mieć odpowiednie technologie. W czasach wszechobecnej łączności firma Lenovo zamierza zaspokajać oczekiwania klientów pod każdym względem, oferując coraz większemu gronu użytkowników przystępne i wszechstronne technologie potrzebne do osiągania sukcesów.
Najnowsza oferta urządzeń dla użytkowników indywidualnych otwiera drogę do całkowicie połączonego siecią świata. Dwa komputery z odłączanym ekranem i łącznością LTE oraz systemem Windows 10 — Lenovo Yoga Duet 7i1 z pomysłowym piórem Lenovo E-Color Pen oraz Lenovo IdeaPad Duet 3i1 z piórem cyfrowym — z pewnością przypadną do gustu zarówno uczniom i studentom, jak i osobom pracującym wielozadaniowo.

Lenovo Yoga Duet 7i

Wprowadzane przez Lenovo na rynek urządzenia dla użytkowników indywidualnych oferują nowy poziom mobilności i wydajności.

Styl godny możliwości
Lenovo Yoga Duet 7i to wysokiej klasy urządzenia przenośne, które zadziwia potencjałem pomimo niewielkiej wagi (zaledwie 1,16 kg wraz z etui folio). Jest to pierwszy komputer Yoga z odłączaną, podświetlaną klawiaturą łączącą się przez Bluetooth (5.0), która umożliwia pracę w swobodnym stylu. Ma też regulowaną podstawkę ułatwiającą oglądanie i przełączanie do trybu szkicowania. Klawiaturę można odłączyć i położyć sobie na kolanach, aby pisać wygodnie w pewnej odległości od ekranu. Co więcej Yoga Duet 7i umożliwia superszybką łączność Intel® Wi-Fi 6 (Gig+)2 oraz opcjonalnie LTE/4G3, dlatego można się z niego łączyć niemal wszędzie — także gdy domowa sieć Wi-Fi jest przeciążona.

Lenovo Yoga Duet 7i

Ten komputer „2 w 1” zwraca też na siebie uwagę inteligentnymi funkcjami, takimi jak usługa głosowa Alexa oraz bezpieczniejsze logowanie na podstawie rysów twarzy przy użyciu kamery na podczerwień i funkcji Windows Hello, które działa 3 razy szybciej niż przy użyciu hasła5. Pomysłowe funkcje wykrywania obecności Glance firmy Mirametrix chronią ekran przed wścibskimi sąsiadami, wstrzymują odtwarzanie
wideo po odejściu użytkownika od ekranu i umożliwiają przeniesienie zawartości ekranu na podłączony monitor ruchem głowy.

Lenovo Yoga™ Duet 7i

Yoga Duet 7i jest też dostępny w nowym odcieniu storczykowym.
Yoga Duet 7i z procesorem do poziomu Intel Core™ i7 10 generacji z technologią Intel Iris Plus® ma system Windows 10 i wyróżnia się wysoką wydajnością, inteligentnym działaniem, łącznością oraz fascynującymi funkcjami rozrywkowymi. 13-calowy, krystalicznie wyrazisty ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 2K ma wąską ramkę i wyświetla 100-procentową paletę barw sRGB z olśniewającą jasnością 450 nitów. To eleganckie urządzenie zwraca też na siebie uwagę wyszukanymi kolorami — łupkowoszarym i storczykowym7 — oraz metalicznym wykończeniem pokrywy.

Aby łatwo robić notatki i komfortowo realizować kreatywne pomysły, wystarczy obniżyć regulowaną podstawkę pod kątem wygodnym do szkicowania i rysowania piórem cyfrowym8 lub nowym, opcjonalnym, ładowanym piórem Lenovo E-Color Pen9, 10. Nowe pióro ma wbudowany czujnik, który umożliwia pobieranie kolorów z wzorników lub dowolnego obiektu — wystarczy go dotknąć końcówką pióra, naciskając jednocześnie przycisk. Pobrany kolor można zastosować w dowolnej grafice utworzonej w popularnych aplikacjach, takich jak Adobe Photoshop, Adobe InDesign i Adobe Illustrator.

Model ten odtwarza bardziej wyrazisty dźwięk przy użyciu technologii Dolby Audio, prezentuje zachwycający obraz dzięki technologii Dolby Vision™, a ponadto ma pojemną pamięć operacyjną (do 16 GB DDR4) i masową (PCIe SSD do 1 TB). Bateria komputera Yoga Duet 7i wystarcza na 10,8 godziny działania11, a sztuczna inteligencja wydłuża jej żywotność średnio o 20%12 po włączeniu średniego, zrównoważonego ustawienia za pośrednictwem unikatowej funkcji Lenovo Q-Control Intelligent Cooling.

Elegancki skórzany futerał do 13-calowego laptopa Lenovo chroni urządzenie i przechowuje wygodnie akcesoria, takie jak stylowa i wszechstronna mysz Lenovo Yoga z prezenterem laserowym. Teraz dasz sobie radę z każdym zadaniem.

Mobilny i niezwykle praktyczny
Wielofunkcyjny Lenovo IdeaPad Duet 3i to nowe urządzenie „2 w 1” z opcjonalną łącznością LTE, które można zabrać ze sobą na domowe i dalsze wakacje. IdeaPad Duet 3 to urządzenie ultralekkie (0,86 kg z etui) i niewielkie, dlatego idealnie nadaje się dla uczniów i studentów, a także dla mobilnych użytkowników, którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego komputera, ale nie chcą się obciążać urządzeniami w podróży.
Pierwszy IdeaPad Lenovo z odłączaną klawiaturą Bluetooth (5.0) oraz podstawką. Model ten doskonale sprawdza się w warunkach szkolnych i umożliwia wygodne robienie notatek piórem cyfrowym Lenovo Digital Pen8. IdeaPad Duet 3i z procesorem Intel Pentium i wbudowaną grafiką Intel działa z systemem Windows, łączy się z sieciami Wi-Fi i odtwarza wyrazisty dźwięk bez zakłóceń dzięki technologii Dolby Audio.
Przy użyciu eleganckiej metalowej podstawki i odłączanej klawiatury z komputera można korzystać w czterech trybach: tabletu, notebooka, namiotu lub podstawki. Dzięki temu można szybciej uporać się z zadaniami, a następnie zrelaksować, oglądając strumieniowo seriale na wyświetlaczu IPS o przekątnej 10,3 cala, rozdzielczości Full HD i jasności 330 nitów. Model z opcjonalną łącznością LTE nie wymaga korzystania z hotspotu w telefonie.
Elegancka obudowa IdeaPada Duet 3i w kolorze grafitowoszarym kryje też inteligentne funkcje umożliwiające komunikację bez używania rąk za pomocą cyfrowej asystentki Cortany oraz dwóch dookólnych mikrofonów, a pomysłowa osłona kamery chroni przed wzrokiem niepożądanych osób. IdeaPad Duet 3i to dobra propozycja dla mobilnych użytkowników. Ma dwa porty USB-C do szybszej transmisji danych oraz pojemną pamięć operacyjną (do 8 GB) i masową (do 128 GB na dysku eMMC), a bateria wystarcza na nawet 7 godzin działania.

  • Lenovo Yoga Duet 7i wraz z etui folio z klawiaturą i aktywnym piórem cyfrowym ma być dostępny w drugiej połowie 2020 r. Ceny podane będą wkrótce.
  • Lenovo IdeaPad Duet 3i wraz z etui z klawiaturą ma być dostępny w drugiej połowie 2020 r. Ceny podane będą wkrótce.

źródło: Lenovo

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: