Test Hammer Iron 3 LTE – zwiększ swoją odporność nie tylko przed pandemią

Wyjeżdżając na urlop na pewno będziemy chcieli uwiecznić miło spędzone chwile na zdjęciach czy filmach z podróży. A przy okazji mieć się, czym pochwalić znajomym po powrocie do domu.

Testowany smartfon na obudowie może pochwalić się 13-megapikselowym aparatem głównym z autofocusem i diodą doświetlającą LED. Swoimi możliwościami nie ustępuje, więc smartfonom dostępnym na rynku.

Dodatkowym atutem są liczne aplikacje, pozwalające nałożyć na zdjęcia odpowiedni filtr lub ciekawy efekt, a nawet zrobić GIFy, z których chętnie korzystamy zamieszczając zdjęcia w serwisach społecznościowych. Zdjęcia, w świetle dziennym prezentują naprawdę przyzwoity, jak na „pancerny” smartfon poziom – są szczegółowe i nasycone kolorami – co oznacza nie więcej niż tyle, że nie warto dźwigać w góry dodatkową cyfrówkę, skoro mamy do dyspozycji ten z Hammera Iron 3 LTE.

Nie zabrakło też materiału wideo rejestrowanego z maksymalną dostępną rozdzielczością Full HD (1080p) i prędkością 30 klatek na sekundę. Filmy utrzymują się na zadowalającym poziomie i z pewnością staną się pamiątką na długie lata.

Producent umieścił w Hammer Iron 3 LTE pojemną baterię – 4400 mAh. Ciekawe, że aplikacja testująca pokazuje 5000 mAh, ale nie będę wnikał dlaczego producent podaje inne wartości. Urządzenie powinno zaskakiwać, więc dobrym jak na smartfon czasem pracy na jednym ładowaniu. W praktyce okazuje się, że tak jest. Jak przystało na survivalowy telefon, kreski poziomu naładowania nie znikają zbyt błyskawicznie. Krótko mówiąc około trzech dni pracy, z wykorzystaniem 4G, GPS, czy Wi-FI, przy umiarkowanym użyciu, to dla naszego bohatera testu wszystko, co możemy osiągnąć.   Podczas testu czuwania pojemność akumulatora zmniejszyła się o około 3%, w ciągu 8 godzin. Czas pracy akumulatora nie odbiega, więc od standardu, dla „zwykłych” smartfonów. W zarządzaniu energią pomaga dedykowany tryb jej oszczędzania, który znajdziemy w Ustawieniach.

W naszym teście obciążeniowym PCMark sprzęt wyłączył się po 7 godzinach i 58 minutach. Co jest średnim wynikiem, w tej grupie smartfonów.

%d bloggers like this: