Reklamy

Test TP-Link Neffos A5 – początek przygody ze smartfonami

Podsumowanie

Czy Neffos A5można brać pod uwagę dysponując mniejszym budżetem?  Osobiście testowany sprzęt zaskoczył mnie pozytywnie. To telefon z internetowym systemem operacyjnym dla ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z urządzeniami typu smartfon.  Na uwagę zasługuje solidna i elegancka obudowa, a także bateria. Na minus zasługuje aparat cyfrowy oraz brakuje mi trochę NFC. Znam jednak osoby, którym naprawdę się spodobał i wyraziły zainteresowanie jego zakupem.

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu.

Wasz TECHNOSenior

Reklamy

Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , , ,

1 reply

  1. Za 249 zł może być… choć prawdę powiedziawszy ten 1GB Ram w dłuższej perspektywie będzie niewystarczający. Chociaż – jeśli ktoś będzie używał go tylko to rozmów czy komunikacji tekstowej i sporadycznie przeglądanie internetu to można by się nad nim zastanowić – i to poważnie. Jeśli chodzi o sam sprzęt Neffos od Tp-Linka to miło wspominam – miałem styczność z kilkoma modelami (wprawdzie nieco mocniejszymi) ale nie miałem zastrzeżeń.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: