Play HDMI Sync Box – zgraj oświetlenie z filmem, grą i muzyką

Światło od dawna wykorzystuje się w celu nadania nowego wymiaru rozrywki na koncertach i w kinie. Dotychczas trudno było odtworzyć ten sam efekt w domu. Teraz możemy jednak cieszyć się równie niezapomnianymi wrażeniami na własnej, wygodnej kanapie. Philips Hue Play HDMI Sync Box – łap za popcorn i odkryj na nowy poziom domowej rozrywki

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam zestaw Philips HUE – system inteligentnego oświetlenia, charakteryzujący się dodatkowymi funkcjami, których do tej pory nie można było uzyskać za pomocą pilota czy włączników. Teraz producent dostarczył nam kolejny sprzęt swojego ekosystemu Hue – Hue Play HDMI Sync Box.

Play HDMI Sync Box
Play HDMI Sync Box

To innowacyjne urządzenie oferuje prosty sposób synchronizowania lamp Philips Hue z telewizorem. Można to zrobić na dwa sposoby – przy pomocy urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box lub aplikacji na komputer – Hue Sync. Podłączamy Sync Box między telewizorem, a dowolnym urządzeniem HDMI – dekoderem satelitarnym lub kablowym, urządzeniem streamingowym, konsolą do gier, odtwarzaczem Blu-Ray, lub DVD, czy laptopem. Warto pamiętać, że urządzenie jest niezbędne do synchronizacji świateł Hue z ekranem telewizora, podczas gdy korzystając jedynie z ekranu komputera wystarczy skorzystać z aplikacji na komputer Hue Sync.

Play HDMI Sync Box
Play HDMI Sync Box

Po udanym połączeniu naszego zestawu, wymaga mostka Hue, tworzymy „Strefę rozrywki”, wybieramy żarówki i dodajemy zestaw dwóch podłużnych lamp Hue Play. Oświetlenie Philips Hue zgrywamy z domowymi multimediami (film, gra, muzyka) tak, aby światło dynamicznie reagowało na obraz odtwarzany na ekranie telewizora czy komputera.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: