Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Budowa i użytkowanie

Samsung od zawsze kojarzy nam się z dobrą jakością nie tylko smartfonów, ale również urządzeń AGD. Tym razem jest to bezprzewodowy odkurzacz Jet 90 premium, który dzięki swojej poręczności i bogatemu zestawowi końcówek pozwoli nam na wysprzątanie nie tylko naszego domu, czy mieszkania, ale również wesprze nas podczas np. porządków w naszym samochodzie. Urządzenie to przypomina bardziej zaawansowaną miotłę 😊

Jego głównym elementem jest uchwyt z przyciskami sterowania, do którego montujemy zbiornik na kurz, rurę regulowaną (można bez niej, gdy np. potrzebujemy krótszej wersji) oraz akumulator. Wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, a ich łączenie jest bardzo intuicyjne. W żadnym miejscu nie potrzebujemy użycia dużej siły, a wręcz nie powinno się jej użyć.

Podstawę ładującą możemy śmiało postawić gdzieś w garderobie czy pokoju / łazience. Jedyny warunek jaki trzeba spełnić, to dostęp do gniazdka i odrobina miejsca ( ok. 25 x 25 cm podstawy, niecały 1 m wysokości i miejsce na dodatkowe szczotki). Gdy mamy tylko 3 szczotki, to wystarczy jedną zostawić zamontowaną na rurze, a dwie możemy przyczepić na tylnym uchwycie.

Przy większej ilości akcesoriów przyda się dodatkowe miejsce… W moim testowym opakowaniu miałam 5 końcówek, więc już musiałam pomyśleć o dodatkowym miejscu. Końcówki w moim zestawie to: szczotka do szczelin z przedłużeniem, miękka szczotka, Turbo szczotka, mała nasadka mechaniczna, nasadka kombinacyjna. W moim zestawie nie znalazłam końcówki do polerowania, a szkoda.

Co więcej na podstawie znajduje się drugie dodatkowe gniazdo ładujące, gdyby 1 akumulator okazał się niewystarczający. Przy moich 50 m^2 nigdy mi się nie zdarzyło, abym musiała przerwać sprzątanie w trakcie i czekać na podładowanie. Spokojnie wystarczyło mi baterii na wysprzątanie całej powierzchni, a nawet sporo jeszcze zostawało.

Samsung Jet 90 premium
Samsung Jet 90 premium

Akumulator powinien wystarczyć na 60 minut sprzątania. Mi jednak nigdy nie zdarzyło się tak długo go używać. Zatem nie udało mi się go w pełni rozładować.

28 myśli na temat “Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: