Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Na górze uchwytu znajdziemy prosty panel sterowania z włącznikiem, regulacją siły ssącej i wyświetlaczem.  Sterowanie zatem jest banalnie proste. Jak to na odkurzacz przystało 😊. Wyjmujemy ze stacji  włączamy i lecimy po wszystkich podłogach i dywanach. Zaletą Samsung Jet 90 premium jest na pewno to, że nie musimy ciągnąć za sobą kabla i całego odkurzacza, a i jest bardzo wygodny w trzymaniu.

Samsung Jet 90 premium
Samsung Jet 90 premium

Warto zwrócić jednak uwagę na to, że nie jest lekki. Jego waga to 2,7 kg. Zatem trzeba mieć to na uwadze w przypadku, gdy ktoś nie mógł dźwigać dodatkowych kilogramów. Ponad to możemy rozszerzyć rurę, tak aby wygodnie nam się sprzątało na stojąco, czy całkowicie ją zdjąć i użyć odkurzacza w bardziej minimalistycznej wersji np. do sprzątania kanapy czy samochodu. A przy mocy silnika 550 W i mocy ssącej do 200 W możemy poszaleć nawet w najdalszych zakamarkach. Po przejechaniu po podłogach i dywanach odkurzacz zebrał wszystko, co na nim się znajdowało. Paprochy, okruszki, włosy … nic nie zostało pominięte. Zatem pod tym kątem jak najbardziej na plus.

Oczywiście testowany odkurzacz jest bezworkowy – wystarczy stanąć nad koszem, zdjąć pojemnik z uchwytu, następnie go otworzyć i cały brud zostanie wyrzucony. Po sprzątaniu możemy oczywiście umyć pojemnik w wodzie. Zatem wszystko jest banalnie proste.

Samsung Jet 90 premium
Samsung Jet 90 premium

Dodam jeszcze, że w pojemniku zastosowano technologię Jet Cyclone – powietrze wprowadzane jest w ruch obrotowy, by skuteczniej odseparować śmieci i kurz od powietrza. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie oddziela drobne cząsteczki kurzu od powietrza.

Test Roborock H6 – odkurzacz do dokładnego sprzątania

Co więcej Samsung Jet 90 premium wyposażony jest w 5-warstwowy system filtracji HEPA, który zdaniem producenta, wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Mamy zatem pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów.

33 komentarze do “Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: