Znamy właściciela Navitel T505 PRO

Uwaga – chmura już dotarła – znamy właściciela Navitel T505 PRO – tabletu i nawigacji w jednym urządzeniu.

konkurs / chmura

Razem z Navitel, polskim dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, ogłaszamy zwycięzcę w konkursie fotograficznym dla Czytelników TECHNOSenior.

Navitel T505 PRO – tablet i nawigacja w jednym urządzeniu trafia do Czytelnika Marcina z Krakowa, który został wybrany z 10 zdjęć, wybranych przez Redakcję TECHNOSenior, przez firmę NAVITEL.

Poniżej zdjęcie, który uczestnik opublikował na Instagramie zdjęcie:

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie przez cały czas trwania Konkursu. Otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych zdjęć. Najchętniej nagrodzilibyśmy każdego! Niestety, nagrodzić mogliśmy tylko 1 osobę.

Jak Navitel T505 PRO wypadł w użytkowaniu? Zapraszam do recenzji: Test Navitel T505 PRO – tablet i nawigacja w jednym urządzeniu

Z osobą, której przyznaliśmy nagrodę, skontaktujemy się w ciągu najbliższych dni, wysyłając wiadomość na Instagramie, lub mailem. Można też samemu do nas napisać na adres konkurs@technosenior.pl – podając swój adres i nr telefonu

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, a tym, którym tym razem się nie udało Zapraszamy do udziału w trwającym konkursie z telefonami Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone + konkurs.
Redakcja

 

 

 

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl