Test Honor Watch ES – czyli aktywnie przez cały dzień

Podsumowanie

O tym, że ruch to zdrowie, nie trzeba nikogo przekonywać. Nagły powrót do aktywności fizycznej na przykład po długiej kwarantannie, może jednak zakończyć się kontuzją lub urazem. Zegarek Honor Watch ES, to rozwiązanie dla każdego, kto chciałby w sposób ciągły monitorować swoja aktywność oraz otrzymywać wskazówki, pomagające osiągnąć założony cel. Moje bieganie i ćwiczenia z muzyka, którą mogłem kontrolować za pomocą zegarka na nadgarstku stało się jeszcze większą przyjemnością i nowym doświadczeniem.

Uważam, że jest praktyczny i bardzo intuicyjnie łatwy w obsłudze, nawet dla laika. Niewielki rozmiar i waga sprawia, że prawie zapominamy, iż ją nosimy na nadgarstku. Dzięki zwiększonej odporności na wilgoć i kurz możemy z niej swobodnie korzystać z urządzenia podczas wykonywania czynności typu: uprawianie sportu, mycie rąk czy prysznic.

Bezcenna, zwłaszcza dla kobiet funkcja monitorowania cyklu mentruacyjnego pozwala śledzić cykle i przewidywać, kiedy nastąpi rozpoczęcie następnej miesiączki. Honor Watch ES przypomina także o nadchodzącej menstruacji i owulacji.

Aplikacja Huawei Zdrowie jest prosta, przejrzysta wszystko jest dokładnie opisane i pokazane i łatwo analizuje się swoje treningi. Zaś spersonalizowany asystent potreningowy, który zbiera dane na temat naszej aktywności sportowej i pomoże nam uzyskać jeszcze lepsze efekty w przyszłości.

Inne główne zalety to estetyka, ergonomia, dobrej jakości silikonowy rozciągliwy pasek, który nie szczypie skóry i nie zahacza o ubranie podczas ćwiczeń, wyraźny wyświetlacz, łatwy dostęp do wielu informacji. Jego zaletą jest też mocna i wytrzymała bateria. Smart zegarek działa do 10 dni na jednym ładowaniu. 30 minut szybkiego ładowania zapewni tydzień pracy urządzenia (przy umiarkowanym wybudzaniu).

Na zakończenie muszę jeszcze pozytywnie, rekomendowana cena zegarka Honor Watch ES to 449 zł. Dla osób lubiących tego typu gadżety rzecz godna polecenia.

Jak sparować zegarek inteligentny i banda Huawei/Honor z aplikacją Zdrowie Huawei na smartfonach innych producentów. Poczytaj jak to zrobić.

Jak sparować zegarek i band Huawei na smartfonie innego producenta?

Wasz TECHNOSenior

 

%d bloggers like this: