Recenzja: Xtrfy M42 RGB i Xtrfy GP4 – ciekawa mysz oraz podkładka

Podczas testów wykorzystałam kilka powierzchni: podkładka producenta Xtrfy GP4, standardowa najtańsza kolorowa podkładka, skórzana kremowa powierzchnia na mojej kanapie oraz szary blat na moim biurku. Na każdej z tych powierzani myszka przesuwała się bez zarzutu:

Jak już jesteśmy przy podkładkach, to skupmy się chwilkę na dołączonej do testów Xtrfy GP4. Podkładka ta została wykonana  z nowego materiału, który ma oferować idealny balans pomiędzy szybkością i kontrolą. Na górze znajdziemy kolorową bardzo gładką materiałową powierzchnię, a na dole gumowaty spód, który zapobiega przesuwaniu się podkładki. Obie warstwy zostały połączone, a na bokach obszyte. Całość prezentuje się naprawdę świetnie.

Xtrfy GP4
Xtrfy GP4

Do tego rozmiar 400 x 460 mm i grubość 4 mm sprawia, że mamy do dyspozycji naprawdę spory kawałek powierzchni do wykorzystania. Przez co bez obawy możemy poruszać się myszką w różnych kierunkach i zawsze będziemy na podkładce. Co ciekawe możemy tą podkładkę prać w pralce w temperaturze do 30 stopni. Nie musiałam tego jeszcze robić, ale w dobie różnych wirusów i zarazków warto pamiętać o czystości na naszym biureczku 😊.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: