Nasza #MobilnaBitwa edycja 2

Druga edycja wyzwania #MobilnaBitwa dobiegła już do końca. Ostatnio mogliście poznać zwycięzców naszego wyzwania i obejrzeć galerię wybranych zdjęć wykonanych przez Was -> TUTAJ. Mam nadzieję, że zabawa Wam się podobała. Być może stanie się ona naszą wspólną tradycją, a z każdą kolejną edycją coraz bardziej rozwiniecie swoje umiejętności w mobilnej fotografii. Tym bardziej, że od niedawna zaczęłam nową serię wpisów, w których dzielę się z Wami tym jak wykonać fajne foty. Jak jeszcze tam nie zajarzyliście to koniecznie zapraszam do nowego działu TUTAJ .

Teraz wraz z Tymkiem z https://mobilefoto.pl, chcielibyśmy Wam przedstawić nasze zdjęcia wykonane telefonami realme 8 Pro i gościnnie realme GT. Oboje z nich korzystaliśmy i to właśnie nimi wykonywaliśmy zdjęcia. Jak nam poszło, a właściwie jak aparaty w tym telefonie sobie przy nas poradziły? Zobaczcie poniżej.

Przy okazji też zapraszam Was do zobaczenia podsumowania przygotowanego przez Tymka -> podsumowanie #MobilnaBitwa edycja 2.

Ponadto chciałabym podziękować realme za patronat nad naszym wspólnym wyzwaniem. Mam też nadzieję, że będą Wam się podobać nasze zdjęcia. Dodam tylko, że realme 8 Pro, to bardzo przyzwoity smartfon, a do tego niedrogi. Pokazuje on, że mobilna fotografia nie jest już zarezerwowana tylko dla modeli z flagowej półki, ale również te z okolic 1000 zł potrafią pokazać pazura. Pamiętajcie tylko, że to nie smartfon robi foty, a Wy. A realme 8 Pro , to tylko narzędzie, które pozwoli Wam rozwinąć Wasze mobilne wizje. Zatem telefony w rękę i focimy!

A teraz zapraszam do naszej galerii zdjęć z 2 edycji #MobilnaBitwa:

1. Te kolory!

2. Błysk

 

3. Spójrz w górę

 

4. Najczulej

5. Zamyślenie

6. O każdej porze

7. Radość

8. Poza domem

9. Letni outfit

10. Niebieski

11. Okulary przeciwsłoneczne

12. Ciepło

13. Wycieczka

14. Nad wodą

15. Dzień dobry!

A Wam jakie zdjęcia się podobają?

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: