Mobilna Bitwa – Edycja 2 – Wasza galeria i wyniki konkursu

Wyzwanie „Mobilna Bitwa – Edycja 2” dobiegło już końca. Razem z Tymkiem z serwisu Mobile Fotografie dziękujemy za wspólną zabawę i tak duży odzew z Waszej strony. Otrzymaliśmy sporo świetnych zdjęć. Niestety telefony są tylko 2 i przyznam się, że wybór był bardzo trudny. Dlatego też wraz z Tymkiem wybraliśmy kilkanaście zdjęć, a ostatecznie 2 zwycięskie prace zostały wskazane przez przedstawicieli realme Polska (Dziękujemy bardzo za wybór i nagrody). Ale zanim przejdziemy do tych 2, które zostały okrzyknięte jako najciekawsze i najbardziej wpisały się w dany temat, to zapraszam na krótką galerię, w której wybraliśmy po 3 zdjęcia z każdego tematu. Każdy, kto brał udział w wyzwaniu powinien odnaleźć przynajmniej 1 swoje ujęcie :).

Mobilna Bitwa

 

No to lecimy. Galeria Waszych zdjęć:

1 Te kolory

2 Błysk

3 Spójrz w górę

4 Najczulej

5 Zamyślenie

6 O każdej porze

7 Radość

8 Poza domem

9 Letni outfit

10 Niebieski

11 Okulary przeciwsłoneczne

Tutaj niestety nikt nie pokusił się o zdjęcie 🙁

12 Ciepło

13 Wycieczka

14 Nad wodą

15 Dzień dobry

 

Wyniki konkursu:

Jeszcze raz chciałabym podkreślić, że wszystkie Wasze prace są wyjątkowe i pokazują, że tak małym urządzeniem jakim jest telefon (nie koniecznie tym z najwyższej półki) można otrzymać bardzo fajne kadry i przede wszystkim pamiątki na całe życie. Mam również nadzieję, że to wyzwanie pozwoliło Wam popatrzeć nieco inaczej na otaczający Was świat i zdjęcia jakie robicie swoim smartfonem, a realizacja tematów sprawiła dużo frajdy. Oby tak dalej 🙂

A teraz długo oczekiwane wyniki. Telefony trafią do autorów tych oto zdjęć:

Zwycięzców proszę o kontakt na adres konkurs@technosenior.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody 🙂. Proszę o podanie od razu następujących danych: imię, nazwisko, adres, mail i numer telefonu.

Na koniec jeszcze raz dziękuję za tak liczny udział w Wyzwaniu #MobilnaBitwa i zapraszam na weekendowy wpis, w którym razem z Tymkiem podsumujemy również nasze zdjęcia z tego wyzwania.

Diana

Realme 8 i Realme 8 Pro
Realme 8 i Realme 8 Pro

Dziękujemy relme Polska za patronat w zabawie i nagrody, które już na dniach trafią do wybranych osób.

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: