Powrót do Spodka IEM 2022 – przed nami prawdziwe święto gamingu

Powrót do Spodka IEM 2022 – przed nami prawdziwe święto gamingu

Intel Extreme Masters / Powrót do Spodka IEM 2022

ESL Gaming, największa na świecie firma zajmująca się esportem, ogłosiła dzisiaj pełen harmonogram turniejowy w Counter-Strike: Global Offensive. ESL Pro Tour CS:GO 2022 to ponad 25 turniejów i najbardziej wyczekiwane starcia w CS:GO w ramach rywalizacji podczas cyklu ESL Pro Tour, który powróci na największe sceny na cały świecie, razem z kibicami na trybunach wszystkich flagowych turniejów, w tym Intel® Extreme Masters Katowice oraz Intel® Extreme Masters Cologne.

W harmonogramie znajduje się siedem turniejów ESL Pro Tour Masters, cztery wydarzenia ESL Pro Tour Challenger (wcześniej znane jako DreamHack Open). Cztery ligi ESL Pro Tour Challenger Leagues (wcześniej ESEA Premier) i ponad 10 turniejów narodowych. ESL oferuje prawdziwie otwarty i przystępny ekosystem rywalizacji CS:GO.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Sennheiser HD 450BT i HD 350BT – doskonałe wrażenia dźwiękowe

Nowa, planowana na rok 2022 struktura ESL Pro Tour przynosi ze sobą największe zmiany od czasu jej pierwotnej formy powstałej w 2019 roku. Wszyscy zwycięzcy turniejów na poziomie EPT Challenger od teraz dołączą do ESL Pro League, która stanie się domem dla wszystkich drużyn z poziomu Challenger na przestrzeni całego ekosystemu. Turniej zostanie rozbudowany aby móc pomieścić w sobie nową strukturę dla sezonów 15. i 16. Podsumowanie cyklu nastąpi w trakcie dwóch corocznych turniejów EPT Championships. Jego celem jest ukoronowanie czempionów, którzy wyniosą w górę trofea w następstwie po takich drużynach, jak Gambit Esports i Natus Vincere.

Przy łącznej puli nagród do zdobycia wynoszącej 5 milionów dolarów oraz szacowanych ponad 200 godzin oglądania transmisji (z wyłączeniem Chin), firma ESL ciężko pracowała nad tym, aby zapewnić ekscytujący harmonogram na rok 2022 w ramach turniejów ESL Pro Tour dla fanów na całym świecie. Co jednak najważniejsze, po ponad roku wydarzeń organizowanych bez udziału publiczności, ESL planuje ponownie powitać publikę na turniejach, zachowując przy tym wszystkie standardy i procedury względem bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat sprzedaży biletów i wymaganiach wstępu zostanie ogłoszone wkrótce.

Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani mogąc ujawnić nasz pełen program ESL Pro Tour dla CS:GO na rok 2022“ – mówi Shaun Clark, Director ESL Pro Tour w ESL Gaming. „Podczas niestrudzonej pracy nad poprawą i udoskonaleniem naszego programu, dokonaliśmy znaczących zmian, które mają na celu dostarczenie lepszej i jaśniejszej struktury turniejowej, która będzie wypełniona jeszcze większą dawką rywalizacji. Jesteśmy również zachwyceni faktem, że ponownie będziemy mogli powitać na trybunach fanów po raz pierwszy od dwóch lat“.

Bilety do nabycia  IEM Katowice 2022

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl