Mobilna Bitwa – Edycja 4 – Wasza galeria i wyniki konkursu

Wyzwanie „Mobilna Bitwa – Edycja 4” dobiegło już końca. Razem z Tymkiem z serwisu Mobile Fotografie dziękujemy za kolejną już edycję i wspólną zabawę. Cieszy nas również tak duży odzew z Waszej strony (Otrzymaliśmy sporo świetnych zdjęć), ale to nie oznacza, że osiadamy na laurach. Liczymy, że z każdą edycją (na pewno będziemy wspólnie bawić się jeszcze nie raz) pojawi się jeszcze więcej foto maniaków chcących spróbować swoich sił w mobilnej fotografii.

Mobilna BitwaNiestety upominków mamy tylko 5. Ale zanim przejdziemy do zdjęć, które zostały okrzyknięte jako najciekawsze i najbardziej wpisały się w dany temat, to zapraszam na krótką galerię z Waszymi zdjęciami:

 1. Radość
 2. Choinka
 3. Najsmaczniej
 4. Ciepło
 5. Zima górą!
 6. Ślady
 7. Tylko zimą
 8. Na talerzu
 9. Ulubione
 10. Zabawa
 11. Wieczór filmowy
  • brak zgłoszeń
 12. Spacer
 13. Ulica
 14. Zjem Cię!
 15. Bajkowo

 

Wyniki konkursu:

Jeszcze raz chciałabym podkreślić, że wszystkie Wasze prace są wyjątkowe i pokazują, że tak małym urządzeniem jakim jest telefon (nie koniecznie tym z najwyższej półki) można otrzymać bardzo fajne kadry i przede wszystkim pamiątki na całe życie. Mam również nadzieję, że to wyzwanie pozwoliło Wam popatrzeć nieco inaczej na otaczający Was świat i zdjęcia jakie robicie swoim smartfonem, a realizacja tematów sprawiła dużo frajdy. Oby tak dalej 🙂

A teraz długo oczekiwane wyniki. Hua-Pakiety trafią do autorów tych oto zdjęć:

Zwycięzców proszę o kontakt na adres konkurs@technosenior.pl w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody 🙂. Proszę o podanie od razu następujących danych: imię, nazwisko, adres, mail i numer telefonu. Możliwa jest też wysyłka do paczkomatu.

W zabawie towarzyszyła nam Huawei Nova 9

Dziękujemy Huawei Polska za patronat w zabawie i nagrody, które już na dniach trafią do wybranych osób.

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: