Nasza #MobilnaBitwa edycja 4

Czwarta edycja wyzwania #MobilnaBitwa dobiegła już do końca. Ostatnio mogliście poznać zwycięzców naszego wyzwania (nagrody już na dniach do Was polecą) i obejrzeć galerię wybranych zdjęć wykonanych przez Was -> TUTAJ. Mam nadzieję, że zabawa Wam się podobała. Być może jeszcze do niej wrócimy 🙂

Mobilna BitwaTeraz wraz z Tymkiem z https://mobilefoto.pl, chcielibyśmy Wam przedstawić nasze zdjęcia wykonane smartfonem Huawei Nova 9. Oboje z niego korzystaliśmy i to właśnie nim wykonywaliśmy nasze zdjęcia. Jak nam poszło, a właściwie jak aparaty w tym telefonie sobie przy nas poradziły? Zobaczcie poniżej.

Ponadto chciałabym podziękować całemu #TeamHuawei za patronat nad naszym wspólnym wyzwaniem. Mam też nadzieję, że będą Wam się podobać nasze zdjęcia. Dodam tylko, że do rodziny Huawei dołączyły ostatnio kolejne dwa modele: P50 pro oraz P50 Pocket. Recenzję pierwszego z nich możecie już przeczytać w serwisie: Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam.

Reklamy

I pamiętajcie, że to nie smartfon robi foty, a Wy. A Huawei Nova 9 , to tylko narzędzie, które pozwoli Wam rozwinąć Wasze mobilne wizje. Zatem telefony w rękę i focimy!

A teraz zapraszam do naszej galerii zdjęć z 4 edycji #MobilnaBitwa:

 1. Radość
 2. Choinka
 3. Najsmaczniej
 4. Ciepło
 5. Zima górą!
 6. Ślady
 7. Tylko zimą
 8. Na talerzu
 9. Ulubione
 10. Zabawa
 11. Wieczór filmowy
 12. Spacer
 13. Ulica
 14. Zjem Cię!
 15. Bajkowo

Zajrzyjcie również na podsumowanie do Tymka: https://mobilefoto.pl/nasza-mobilnabitwa-edycja-4/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]