realme wzrosło najszybciej na rynku smartfonów 5G

realme najszybciej rozwijającą się marką smartfonów 5G na świecie

realme, najmłodsza z sześciu największych marek smartfonów na świecie, została najszybciej rozwijającą się marką smartfonów w ujęciu globalnym. Dynamiczny wzrost umożliwił marce znalezienie się w zestawieniu TOP 5 pod względem liczby sprzedanych smartfonów 5G na 20 światowych rynkach i umocnił jej pozycję jako lidera branży w rozwoju technologii i usług 5G.

realme

Według najnowszego raportu Counterpoint Research, sprzedaż smartfonów 5G od realme wzrosła najszybciej spośród wszystkich kluczowych marek smartfonów, osiągając w czwartym kwartale 2021 roku 165-procentowy wzrost (rok do roku). Szybki wzrost jest napędzany m.in.  przez ekspansję firmy w krajach Europy Zachodniej, takich jak Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania i Szwajcaria, w których jest ona najszybciej rozwijającą się marką dzięki serii GT i 8 5G.

Test realme 9 Pro – moc premium ze średniej półki

W takich regionach, jak Bliski Wschód i Afryka Północna oraz Azja i Pacyfik, sprzedaż smartfonów realme z technologią 5G plasuje się w pierwszej piątce zestawień sprzedaży.

Zaledwie dwa tygodnie temu, na targach MWC 2022 w Barcelonie, marka realme wkroczyła do segmentu produktów premium wraz z premierą najnowszego flagowego modelu realme GT 2 Pro (wyposażonego w procesor Snapdragon 8 Gen 1 i ekran 2K AMOLED), a także prezentując innowacyjne ładowanie 150W w zapowiedzianym modelu realme GT NEO 3.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: