Axis ExCam XF P1377 – do zadań specjalnych

Axis ExCam XF P1377 – do miejsc zagrożonych wybuchem

Axis Communications wprowadza na rynek nową kamerę stałopozycyjną ExCam XF P1377 przeznaczoną do monitoringu miejsc zagrożonych wybuchem. Urządzenie cechuje odporność na wstrząsy oraz wyposażenie w najnowsze mechanizmy cyberzabezpieczeń i modułów ułatwiających montaż sprzętu. 

Axis ExCam XF P1377

Nowa kamera oferuje obraz o wysokiej jakości i rozdzielczości, wbudowane mechanizmy cyberzabezpieczeń, rozszerzone funkcje analiz i znacznie wydajniejszą kompresję wideo. Ponadto, elektroniczna stabilizacja obrazu sprawia, że materiał wideo pozostanie nieporuszony, nawet w sytuacjach, gdy kamera będzie narażona na wstrząsy.

Recenzja ANNKE CZ400 – kopułkowa kamera sieciowa dla optymalnej ochrony

Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze technologie AXIS. Są to, między innymi, Axis Forensic WDR i Axis Lightfinder zapewniające wysoką jakość i ostrość obrazu niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Kamera posiada również wbudowaną technologię Axis Zipstream z obsługą formatów H.264/H.265, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową.

Aby zapewnić największe poziomy bezpieczeństwa, w kamerze znajdują się rozszerzone funkcje zabezpieczeń, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start. Dzięki nim mamy pewność, że zainstalowane będzie tylko autoryzowane i niezmodyfikowane oprogramowanie sprzętowe.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

By ułatwić i przyspieszyć instalację, ExCam XF P1377 można zasilać poprzez sieć Ethernet (PoE). W celu usprawnienia instalacji dostępna jest również technologia obiektywu i-CS umożliwiająca zdalne regulowanie zoomu.

Najważniejsze cechy:

  • 30 kl./s w rozdzielczości 5 MP lub do 180 kl./s w rozdzielczości HDTV 720p
  • Technologie Lightfinder i Forensic WDR
  • Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265
  • Podpisane oprogramowanie sprzętowe i funkcja bezpiecznego startu
  • ATEX, IECEx, EAC Ex, IA i CCOE

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]