Plus na Kartę – nawet 240 GB dla nowych klientów

Plus na Kartę – nawet 240 GB dla nowych klientów

Od środy 13 kwietnia użytkownicy Plus na Kartę lubiący być zawsze online mogą cieszyć się jeszcze większą swobodą korzystania z Internetu. Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty Plus na Kartę i udzielą zgód marketingowych, będą nie tylko na bieżąco ze wszystkimi nowymi promocjami, ale dodatkowo mogą otrzymać pakiet internetowy aż 240 GB. Za samo wybranie Plusa na Kartę, bez udzielenia zgód marketingowych, można dostać pakiet 120 GB.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

„Nawet 240 GB na trzy miesiące” to promocja, z której mogą skorzystać nowi użytkownicy ofert na kartę sieci Plus, którzy posiadają taryfę Prosto na Kartę lub Plus Elastyczna na Kartę. Można w niej dostać trzy pakiety po 80 GB lub 40 GB (w zależności od wybranego wariantu promocji) przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni, a opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji.

Aby skorzystać z promocji „Nawet 240 GB na trzy miesiące” wystarczy:

  • aktywować nowy numer w Plus na Kartę,
  • posiadać aktywne konto, czyli znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących,
  • posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty w wysokości 15 zł,
  • włączyć promocję wysyłając bezpłatną wiadomość SMS na numer 80044:
  • o treści „ZGODA” w celu wyrażenia zgód marketingowych i aktywacji pakietu 240 GB (3 pakiety po 80 GB),
  • treści „120 GB” w celu aktywacji pakietu 120 GB (3 pakiety po 40 GB).

Z promocji można skorzystać tylko raz, a przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu, z wyłączeniem RLAH, co jest rozliczane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie „Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid”.

Test Hammer Explorer Plus Eco – smartfon na każde warunki

Promocja „Nawet 240 GB na trzy miesiące” obowiązuje od 13 kwietnia do 16 czerwca 2022 r, a więcej informacji można znaleźć w jej regulaminie oraz na stronie www.plus.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: