Magentowe domki z prezentami do zdobycia

Magentowe domki z prezentami do zdobycia – osoby, które odwiedzą instalację i wezmą udział w prostym quizie, mogą zdobyć świąteczny gadżet od T‑Mobile.

magentowe domki

W wybranych punktach w Warszawie i Łodzi pojawią się specjalne, magentowe domki oznaczone charakterystyczną literą „T”, nawiązujące do oferty Magenta Dom. Osoby, które odwiedzą instalację i wezmą udział w prostym quizie, mogą zdobyć świąteczny gadżet od T‑Mobile. Akcja wystartowała 28 listopada i potrawa 6 tygodni.

Wystarczy rozwiązać prosty quiz na temat naszej oferty „Magenta Dom”, by otrzymać jeden ze świątecznych prezentów – skarpety, rękawiczki do ekranów czy ogrzewacz do rąk.

Recenzja Green Cell PowerPlay20 – taki power bank to skarb

Odpowiedz na pytania i odbierz prezent

Co dokładnie należy zrobić, aby zdobyć gadżet w kolorze magenty? To proste! Od 28 grudnia do 10 stycznia należy wybrać się do jednego z miejsc w Warszawie lub Łodzi, w którym znajdują się nasze magentowe domki. Gdzie? Poniżej zamieszczamy tabelę z lokalizacjami i terminami, w których można odwiedzić nasze instalacje i zdobyć nagrody.

To specjalnie przygotowane, świąteczne instalacje zapraszające do zabawy i zdobywania prezentów. A ponieważ w zwrocie „zdobyć prezent” kryje się odrobina rywalizacji, to podobnie jest i tym razem. W pierwszym kroku na dedykowanym ekranie musimy rozwiązać krótki quiz na temat oferty Magenta Dom a następnie zostawić niezbędne dane i wyrazić potrzebne zgody. Gdy już wszystkie informacje zostaną poprawnie zapisane, na nasz telefon otrzymamy indywidualny kod do obioru gadżetu.

Wystarczy go wpisać do maszyny dystrybucyjnej, która stoi obok domku, a ta obdaruje uczestnika zabawy prezentem. Jest też świetna wiadomość dla osób nieśmiałych – domki są bezobsługowe, co oznacza, że cały proces przeprowadzamy sami.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: