Flashscore rekordy 2022 – Messi, Lewandowski i transfery

Flashscore rekordy 2022 – Messi, Lewandowski i transfery

Ponad 785 tysięcy – tylu użytkowników strony i aplikacji mobilnej Flashscore.pl śledziło na żywo spotkanie Polski z Argentyną na mundialu w Katarze. Jakie inne wydarzenia przyciągnęły największą uwagę kibiców?

Starcie Roberta Lewandowskiego z Leo Messim było najczęściej oglądanym meczem w serwisie Flashscore.pl w 2022 roku. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także sensacyjna porażka Argentyny z Arabią Saudyjską. Na podium znalazło się również jedyne zwycięstwo naszej reprezentacji na tym turnieju, czyli potyczka z dzielnym zespołem Herve Renarda.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Saudyjski futbol jest ostatnio na topie także ze względu na przejście Cristiano Ronaldo do Al Nassr. Jednak nie tylko tak “głośne” transfery wzbudzają zaciekawienie kibiców. Użytkownicy Flashscore chcą na bieżąco śledzić zmiany w składach poszczególnych drużyn, dlatego najczęściej zaglądali do specjalnego, na bieżąco aktualizowanego artykułu “Transfery na żywo”.

Najwięcej odsłon zanotowaliśmy ostatniego dnia listopada – czyli wtedy, gdy ważyły losy wyjścia kadry Michniewicza z mundialowej grupy. Warto podkreślić, że dzięki Flashscore.pl użytkownicy mogą nie tylko śledzić, ale również słuchać polskiego komentarza na żywo. Do tej pory najwięcej takich odbiorców zgromadził mecz Bayernu Monachium i FC Barcelony w Lidze Mistrzów.

Użytkownicy chętnie korzystają także z naszej ogromnej bazy danych. Najczęściej przeglądaną przez nich drużyną była właśnie Duma Katalonii, a sportowcami – Robert Lewandowski i Iga Świątek. Nic dziwnego, w końcu rok 2022 był w ich wykonaniu bardzo udany. Życzymy im oraz wszystkim kibicom, aby w kolejnych miesiącach znów wzbudzali tak gigantyczne zainteresowanie. Nasze serwery są w pełnej gotowości!

Flashscore

O Flashscore

Sieć Flashscore została założona w roku 2006 roku przez Livesport, czeską firmę technologiczną. Jest światowym liderem w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i dostarczaniu innych aktualności w obrębie niemal 40 dyscyplin sportowych. Obecnie, Flashscore zapewnia swoim użytkownikom dostęp do ponad 6200 rozgrywek sportowych z całego świata, jednocześnie każdego roku prezentując wszystkie ważne momenty z ponad 700 000 wydarzeń sportowych. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Aplikacja Flashscore została uhonorowana w plebiscycie AppGallery Grow with HUAWEI Awards 2022 tytułem Best Advertiser.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: