Sophie i Sophie little – urzekający wygląd, niezwykła atmosfera

Stadler Form Sophie i Stadler Form Sophie little

Stadler Form Sophie, Stadler Form Sophie little – aromatyzery z podświetleniem emitowanej mgiełki. Oba modele stworzą wyjątkową atmosferę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Stadler Form Sophie, Stadler Form Sophie little
Stadler Form Sophie, Stadler Form Sophie little

 

Przyjście wiosny oraz wyższych temperatur zwiększyło naszą chęć do przebywania na świeżym powietrzu. Wieczorne spotkania ze znajomymi w ogrodzie, czy w kameralnym gronie na balkonie są bardzo przyjemną perspektywą. Między innymi z myślą o takich momentach Stadler Form wprowadził jedne w swoim rodzaju aromatyzery z podświetleniem emitowanej mgiełki – Sophie i Sophie little. Oba modele stworzą wyjątkową atmosferę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

 Sharp DF-A1 – aromatyzer na dobre samopoczucie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Modele Sophie powstały, aby zapachem i grą światła zapewnić niezapomniany klimat w każdych okolicznościach. Te innowacyjne urządzenia od Stadler Form stanowią połączenie aromatyzera oraz lampionu. Zostały zaprojektowane tak, aby bez problemu można było je przenosić z pomieszczenia na taras lub do ogrodu. Ich stylowy design z elegancką bambusową rączką sprawia, że przyciąga wzrok i nadają przestrzeni charakteru.

Dzięki technologii ultradźwiękowej wybrane nuty zapachowe są cicho rozprowadzane w postaci delikatnej mgiełki. Dzięki technologii Amber Light jest ona podświetlana, aby tworzyła efekt płomienia. Modele Sophie pozostają bardzo proste w użyciu – wystarczy napełnić je wodą i dodać kilka kropli olejku eterycznego. Doskonale sprawdzą się tu naturalne mieszanki zapachowe od Stadler Form. W przypadku użytku zewnętrznego niezwykle istotny jest fakt, że wykorzystując odpowiedni olejek eteryczny, Sophie zadziała odstraszająco na insekty.

Aromatyzery Sophie zasilane są akumulatorowo – na jednym ładowaniu pracują do 11 godzin, a energię uzupełniają za pośrednictwem kabla USB-C. Dodatkowo urządzenia te podczas swojej pracy są ciche i energooszczędne. Na swojej obudowie posiadają przycisk regulacji natężenia światła, który pozwala dostosować jasność podświetlanej mgiełki według uznania.

Prace nad modelami z rodziny Sophie trwały dwa lata, a za ich projekt odpowiedzialny był szwajcarski designer – Fabian Zimmerli. Marka Stadler Form słynie z przykładania ogromnej wagi do wzornictwa swoich produktów, jednak w przypadku aromatyzera z funkcją lampionu, który w założeniu miał być gotowy również do pracy na zewnątrz, szczególną uwagę należało zwrócić na zapewnienie odpowiedniego stopnia odporności na pył i wodę. W efekcie modele Sophie spełniają normę IP44.

Sophie jest niezwykłym aromatyzerem, mówi Martin Stadler, CEO i założyciel marki Stadler Form. Poza rozprowadzaniem wybranej nuty zapachowej pełni funkcję lampionu. Jej wyjątkowość tkwi w jej wszechstronności – może być używana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji można ją wygodnie przenosić bez ryzyka rozlewania wody.

Sophie i Sophie little są ponadto pierwszymi w historii naszej marki produktami, które są certyfikowane do użytku poza domem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnej formy nowych produktów i wierzymy, że Sophie stanie się stałą bywalczynią spotkań towarzyskich w ciepłe, wiosenne i letnie wieczory.

Urządzenia różnią się między sobą wymiarami i pojemnością zbiornika na wodę. Mniejszy model – Sophie little – ma średnicę 13,3 cm, wysokość 21,2 cm i wagę 0,58 kg. Jej zbiornik ma pojemność 50 ml. Wymiary „starszej siostry” – Sophie – to średnica 18 cm i wysokość 30,2 cm. Urządzenie waży 1,1 kg i posiada zbiornik o pojemności 100 ml.

Nowe produkty są dostępne w sugerowanej cenie katalogowej:

  • Stadler Form Sophie – 499 zł
  • Stadler Form Sophie little – 399 zł

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl