Xbox Elite Series 2 – nowości ze świata kontrolerów

Nowe kolorystyki kontrolera Xbox Elite Series 2 – Core oraz rozszerzenia w Xbox Design Lab.

Xbox podzielił się nowościami ze świata kontrolerów Elite Series 2:

  • Po dołączeniu wariantu ES2 do platformy Xbox Design Lab (wirtualnego studia personalizowania kontrolerów) w minionym roku, teraz Xbox rozszerza paletę kolorów do wyboru w ramach wspomnianej usługi. Do dyspozycji graczy będzie 16 głównych barw w ramach górnej i dolnej części obudowy, 12 kolorów dla przycisków ABXY, 17 różnych akcentów dla łopatek i krzyżaka, a także 25 opcji kolorystycznych dla pozostałych elementów kontrolera. Wśród nowych odcieni znajdą się takie jak: Garnet Red, Glacier Blue czy Deep Pink. W ramach modyfikacji będzie można również wybrać niewidoczne liternictwo na przyciskach ABXY.
  • Rozszerzenie jest już dostępne na Xbox Design Lab | Xbox, z możliwością złożenia zamówienia od 649 zł. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na Xbox Wire.
Xbox Elite Series 2
Xbox Elite Series 2
  • Xbox wprowadza również portfolio kolorystyczne kontrolerów Elite Series 2 – Core. Na początku tego roku w sprzedaży pojawił się śnieżno-biały wariant, do którego dołączają teraz dwie nowe opcje: czerwony i niebieski. Dla przypomnienia ES2- Core to kontroler w wersji premium, posiadający kluczowe komponenty dla zapalonych graczy, stanowiący kolejną opcję wyboru stylu gry.
    • Nowe bezprzewodowe kontrolery Elite Series 2 – Core są już dostępne w cenie 599,99 zł na Microsoft Store.

Każdy z kontrolerów Elite Series 2 jest wyposażony w regulowane napięcie grzybków, jak i opór blokady spustów oraz gumowane uchwyty. Korzystając z aplikacji Xbox Accessories, gracze mogą dopasować swój kontroler poprzez mapowanie przycisków, regulację grzybków i spustów, a nawet dostosować kolor przycisku Xbox na kontrolerze. Dla osób lubiących wyróżnić się dostępna jest również platforma Xbox Design Lab.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl