vivo wstrzymuje działalność w Polsce – Oświadczenie

Marka vivo  wychodzi z Polski, co z klientami?

vivo - logo

Ciągła analiza rynku i dobór odpowiedniej strategii biznesowej w porozumieniu z lokalnymi przedstawicielami jest dla marki vivo kluczowe. Z przykrością informujemy, że autoryzowany dystrybutor marki w Polsce zdecydował się wstrzymać działalność. Mimo to, nasi klienci mogą wciąż polegać na solidnych produktach vivo, na kompleksowej obsłudze klienta oraz niezakłóconych aktualizacjach oprogramowania.

Oświadczenie vivo

Vivo to jedna z firm należących do chińskiego giganta BBK. Jest on jeszcze właścicielem OPPO, OnePlus oraz realme.

Przypominamy, że vivo – czwarty co do wielkości producent smartfonów na świecie– otworzyło europejską siedzibę w Düsseldorfie w listopadzie 2019 roku i oficjalne zadebiutowało na kontynencie 20 października 2020 roku. Polska była wśród dziesięciu pierwszych rynków na kontynencie, na których zaprezentowano gamę modeli smartfonów vivo – a tym samym udowodniono, jak duży jest wkład firmy w design i innowacje zorientowane na użytkownika. To jednak nie wystarczyło, by podbić gusta polskiego klienta.

Jest też już oficjalne Oświadczenie OPPO

Stanowczo zaprzeczamy plotkom o wyjściu z Polski. Kraj ten jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i już mamy zaplanowane premiery do końca roku. W lipcu zaprezentujemy serię Reno 10 a w kolejnych miesiącach urządzenia IoT, w tym nowe słuchawki OPPO Air3 Pro i będziemy rozszerzać portfolio ekosystemowe.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl