Ubisoft Connect z GeForce NOW – połączenie konta

NVIDIA poinformowała o pełnej synchronizacji konta Ubisoft Connect z GeForce NOW. W tym tygodniu do biblioteki usługi dołączyły dwie nowe gry. W najbliższy poniedziałek odbędzie się wydarzenie Ubisoft Forward, które będzie wypełnione zapowiedziami nadchodzących gier.

Połączenie konta Ubisoft Connect z usługą GeForce NOW

Połączeni z chmurą

Użytkownicy usługi GeForce NOW korzystają z połączenia swoich kont na platformach Steam, Epic i Ubisoft, aby uzyskać bezpośredni dostęp do posiadanych gier. Od teraz, gry z Ubisoft Connect wymagają od użytkowników tylko jednorazowego połączenia ich kont Ubisoft z chmurą, co umożliwi automatyczne logowanie na różnych urządzeniach i płynne strumieniowanie gier.

W połączeniu z funkcją synchronizacji biblioteki gier, gracze mogą łatwo odnaleźć swoje ulubione tytuły i natychmiast rozpocząć rozgrywkę, szczególnie korzystając z abonamentów Ultimate i Priority, które pozwalają na pominięcie kolejek do serwerów. Bez konieczności pobierania czy martwienia się o miejsce na dysku, granie z GeForce NOW jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Misja: więcej gier

W tym tygodniu zadebiutowała aktualizacja do gry Tom Clancy’s The Division 2, w której rozpoczął się piąty rok rozgrywki. Pierwszy sezon „Broken Wings” oferuje nowy tryb „Descent”, w którym gracze zaczynają rozgrywkę bez sprzętu, umiejętności, czy specjalizacji, które to są odblokowywane w miarę postępów w grze. Wszystkie aktualizacje, które zostaną wprowadzone w piątym roku gry zostaną także udostępnione w GeForce NOW.

Test MultiGrill elektryczny Kuvings – zdrowe jedzenie w zasięgu ręki

Ponadto w tym tygodniu do biblioteki GeForce NOW dołączyły dwie gry:

  • Amnesia: The Bunker (od 6 czerwca w Steam)
  • Harmony: The Fall of Reverie (od 8 czerwca w Steam)

 

Więcej informacji na temat nowości wprowadzanych w usłudze GeForce NOW można przeczytać w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/08/geforce-now-thursday-june-8/.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl