G-SHOCK DW-H5600 – podbija świat sportu

G-SHOCK DW-H5600 – kultowe kostki G-SHOCK z serii 5600 zostały wzbogacone o ultra wytrzymały i funkcjonalny model zegarka, który podbije świat sportu. Ten męski czasomierz będzie idealnym towarzyszem ekstremalnych wypraw czy intensywnych treningów.

G-SHOCK DW-H5600
G-SHOCK DW-H5600

Zegarek z serii G-Squad DW-H5600 ułatwi planowanie treningów oraz uprawianie sportów w aż 4 różnych dyscyplinach: bieganie, spacery, trening na siłowni oraz trening interwałowy. Wystarczy wybrać aktywność za pomocą przycisku i obserwować pomiary w czasie rzeczywistym.

Test Maxcom FW55 Aurum Pro – niedrogi smartwach do połączeń telefonicznych

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Za sprawą wbudowanego czujnika optycznego LED zegarek jest w stanie zmierzyć tętno, puls oraz kontrolować pracę serca i poziom ciśnienia we krwi. Kluczowy jest również miernik wartości V02max (pułap tlenowy treningu aerobowego), który określa nasz indywidualny poziom sprawności i gwarantuje efektywność treningu. Model jest kompatybilny z aplikacją CASIO WATCHES, dzięki czemu w łatwy sposób GPS jest w stanie go zlokalizować, a krokomierz określi przebyty dystans. Dodatkowo w aplikacji można zaplanować ilość spalanych kalorii oraz swój miesięczny cykl treningów i realizację celu.

Co charakterystyczne dla wszystkich produktów G-SHOCK, zegarek jest wstrząsoodporny oraz zapewnia wodoszczelność do 200 m, dzięki czemu przydatny jest także w trakcie pływania czy nurkowania.

Dzięki zastosowaniu technologii Tough Solar, czasomierz zasilany jest energią słoneczną, ale dodatkowo można go ładować również wykorzystując domowe, sztuczne światło lub standardowo – przez kabel USB.

Zegarek przyda się również w nocy, kiedy jest w stanie kontrolować jakość snu oraz w razie potrzeby i nadmiernego stresu, zaproponować dodatkowe ćwiczenia oddechowe, które gwarantują lepszy odpoczynek oraz regenerację po wysiłku.

Model G-SHOCK DW-H5600 został wykonany z odpornej, lekkiej i szybkoschnącej biomasy, która została pierwszy raz wzbogacona o włókno węglowe – odnawialny bio-surowiec pozyskiwany w etyczny sposób, dzięki czemu zegarek jest przyjazny dla środowiska. Podobnie opakowanie pochodzi z materiałów z recyklingu. To wszystko nie tylko gwarancja najwyższej jakości produktu dedykowanego sportowcom, ale dodatkowe działanie w trosce o dobro planety.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl