Zebra TC2x – komputer mobilny 5G i Wi-Fi 6E

Urządzenia Zebra TC2x zapewniają łączność 5G i Wi-Fi 6E oraz wbudowaną obsługę Apple VAS i Google Smart Tap. Co ważne, oferują pełne wsparcie przy aktualizacjach Android, a w Polsce również kompletne wsparcie techniczne. 

Zebra TC2x

Zebra, dostawca rozwiązań cyfrowych umożliwiających firmom inteligentne łączenie danych, zasobów i ludzi, ogłosił dziś wprowadzenie na rynek komputerów TC22 i TC27. To produkty przeznaczone głównie dla firm, które wcześniej korzystały z urządzeń konsumenckich lub niższej jakości, pozbawionych funkcji potrzebnych do zwiększania wydajności i produktywności.

Test Getac ZX10 – niezawodny, przenośny, bezpieczny

To wydajne i funkcjonalne urządzenie jest idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z branży handlu detalicznego, sportu i rozrywki, transportu i logistyki, usług komunalnych oraz usług terenowych, które mają ograniczony budżet. Komputer może zapewnić doskonały zasięg skanowania, hybrydowe rozwiązania dla punktów sprzedaży (POS) i możliwości zarządzania flotą urządzeń klasy korporacyjnej bez skomplikowanych narzędzi. W przypadku firm z branży hotelarskiej i rozrywkowej wbudowana obsługa Apple VAS i Google Smart Tap umożliwia TC22/TC27 łatwą walidację biletów, kart członkowskich i lojalnościowych oraz kart pokładowych zapisanych w urządzeniach mobilnych.

Użytkownicy skorzystają również ze standardowego zintegrowanego mechanizmu skanowania 1D/2D lub zaawansowanego z technologią Intellifocus™ do skanowania przedmiotów w ręku lub na trudno dostępnych półkach. Nowy komputer jest też idealny do potwierdzania dostaw do domu i na półki sklepowe za pomocą wysokiej jakości zdjęć zrobionych jego tylną kamerą 16 MP i przednią 5 MP. Wyposażenie to wspomaga również łączność, umożliwiając wysokiej jakości połączenia wideo z centrami dystrybucji, sklepami i magazynami.

TC22 i TC27 to także rozwiązanie do zastosowań w usługach komunalnych i terenowych.  Są wytrzymałe i działają w trudnych warunkach klimatycznych. Mówimy tu o temperaturach od -10°C do +50°C i wytrzymałości na upadki, także na beton. Posiadają również wysoki poziom szczelności wynoszący IP o wartości 8. Świadczy on o doskonałej ochronie przed pyłem i wodą oraz duży, jasny wyświetlacz 6″ FHD, który pomaga utrzymać nieprzerwaną uwagę pracowników i korzystać w pełni z mikrolokalizacji, a także cienką, lekką obudowę, która z łatwością mieści się w kieszeni. Mogą także być, w zależności od wersji,  wyposażone w łączność Wi-Fi 6E i  5G, różne konfiguracje pamięci operacyjnej i procesor Qualcomm Hex-Core 2,1 GHz.

TC22 lub TC27 to właściwy wybór dla firm, które chcą odejść od mniej bezpiecznych, nieefektywnych urządzeń i smartfonów konsumenckich w swoich krytycznych operacjach powiedziała Julie Johnson, dyrektor generalny i starszy wiceprezes ds. komputerów mobilnych klasy korporacyjnej w Zebra Technologies. TC22 i TC27 to potężne, starannie  przemyślane konstrukcje, które są przystępne cenowo i wyposażone we wszystkie funkcje i dodatki potrzebne do pracy operacyjnej i wykonywania zadań zarówno dzisiaj jak i w przyszłości.

Zebra zapewnia do trzech lat dostępności modelu na runka a następnie trzy lata wsparcia technicznego i najlepszej w swojej klasie pomocy technicznej Zebra Services. TC22/TC27 zawiera też podstawowy zestaw narzędzi Zebra Mobility DNA do zarządzania urządzeniami i ich zabezpieczania, ale także aktualizacji do wersji Mobility DNA Enterprise i systemu Android 16. Oferowane przez firmę Zebra funkcje, które są tu wartością dodaną, w tym Tap to Pay, Device Tracker do zapobiegania utracie urządzeń i ich odzyskiwania, Workstation Connect oraz funkcjonalność RFID w postaci dodatkowych modułów RFD40, odblokowują dodatkowe możliwości, aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl