Honor 90 – ma najlepszy ekran w swojej klasie

Honor 90, smartfon topowy smartfon w swoim segmencie cenowym, zajął najwyższą pozycję w swoim segmencie w teście wyświetlacza DXOMARK

Honor 90

HONOR, globalna marka technologiczna, z dumą poinformował, że model HONOR 90 zajął pierwsze miejsce w rankingu DXOMARK w kategorii „wyświetlacz” pośród smartfonów ze swojego segmentu. Test DXOMARK ocenia wydajność ekranu
w sześciu obszarach: czytelność, kolor, wideo, ruch, dotyk i artefakty. HONOR 90 zdobył aż 140 punktów, dzięki czemu otrzymał złote wyróżnienie „Display Gold Label”, zajmując wysoką pozycję w globalnym rankingu wyświetlaczy.

HONOR 90 oferuje ekran, zapewniający zrównoważoną wydajność w większości aspektów użytkowania, ze szczególnie dobrymi wynikami w zakresie kolorów i czytelności.” – powiedział Thibualt Cabana, Display Evaluation Director, DXOMARK.

Model HONOR 90 został wyposażony w 6,7-calowy, poczwórnie zakrzywiony ekran AMOLED, będący efektem ciągłych prac badawczo-rozwojowych firmy HONOR. Panel AMOLED o wysokiej rozdzielczości (2664×1200) jest w stanie wyświetlić 1,07 miliarda kolorów i 100% przestrzeni barw DCI-P3, zapewniając bardzo szczegółowe i dokładne odwzorowanie nawet bardzo skomplikowanych i zróżnicowanych obrazów. Ponadto ekran jest w stanie odwzorować żywe kolory, wykorzystując technologię HDR, oferując jasność 1600 nitów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Honor powraca do Polski – pierwsze wrażenia ze spotkania z flagowcem Honor Magic 5 Pro

DXOMARK jest niezależnym laboratorium i międzynarodowym liderem w ocenie jakości zarówno profesjonalnej, jak i konsumenckiej elektroniki. Osiągnięcie wysokiego wyniku w teście DXOMARK świadczy o najwyżej jakości modelu HONOR 90, zapewniającego wysoką wydajność i wyjątkowe wrażenia z użytkowania. Wyróżneinie to potwierdza także zaangażowanie HONOR w dostarczanie użytkownikom najlepszych w branży technologii.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl