Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island już dostępne

Pierwsza odsłona Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island jest już dostępna za darmo dla posiadaczy dowolnej edycji SoT na Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Steam oraz w Xbox Game Pass. Efekt współpracy Rare i Lucasfilm Games łączy dwa pirackie światy z oryginalną historią.

Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island

Na Xbox Wire dostępny jest wywiad z twórcami, w którym opowiadają m.in. o połączeniu uniwersów czy synergii wynikającej z połączenia sił.

The Legend of Monkey Island to humorystyczna historia, oddająca hołd kultowej serii gier przygodowych Monkey Island. Rozszerzenie obejmuje trzy rozdziały podążające za przygodami Guybrusha Threepwooda z udziałem pirata-ducha LeChucka i innych postaci (oraz aktorów głosowych). Nowe rozdziały będą udostępniane co miesiąc jako bezpłatne aktualizacje począwszy od dziś (20.07).

Test Logitech MX Anywhere 3S – jest mała, cicha i trafiła do mnie na testy

Materiały graficzne w wysokiej rozdzielczości z Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island są dostępne na nowym portalu prasowym Xbox. Jeśli jeszcze nie posiadasz na nim konta, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się, a hasło zostanie wysłane na wskazany adres e-mail w ciągu 48 godzin.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl