Opony motocyklowe Bridgestone w RIDE 5

Bridgestone potwierdza współpracę z włoskim producentem gier wideo Milestone przy RIDE 5, najbardziej autentycznej symulacji jazdy dla entuzjastów dwóch kółek.

RIDE 5

  •  Zarówno w wirtualnym, jak i realnym świecie, gracze ze wszystkich zakątków globu mają okazję doświadczyć osiągów i trwałości opon Bridgestone.
  • Gra zawiera tryby gry stworzone specjalnie dla Bridgestone i sponsorowane tory.
Bridgestone, światowy lider w dziedzinie opon i zrównoważonych rozwiązań mobilnych, ogłosił dziś partnerstwo z włoskim producentem gier Milestone dotyczące najnowszej, piątej części popularnej serii gier wideo RIDE.
RIDE 5 to kolejna odsłona symulacyjnej gry wyścigowej, gromadzącej wirtualnych motocyklistów z całego świata, dostępna teraz na PlayStation®5, Xbox Series X|S, Steam i Epic.
RIDE5_screenshot_launch_Bridgestone (2).png
Współpraca przy tym projekcie pozwoli Bridgestone umocnić pozycję lidera na rynku opon motocyklowych oraz zaprezentować doświadczenie w dziedzinie wyścigów w innowacyjny i angażujący sposób.
W RIDE 5 gracze będą mieli okazję doświadczyć płynnej i szybkiej jazdy na oponach Bridgestone i szerokiej gamie modeli motocykli od kultowych producentów. Poruszać się będą po wirtualnych torach – zarówno tych odwzorowujących prawdziwe, jak i tych  zaprojektowanych specjalnie na potrzeby gry. Marka Bridgestone będzie również prezentowana cyfrowo, jako sponsor, na kombinezonach i sprzęcie, na billboardach na torach wyścigowych, a także w stworzonych specjalnie dla niej trybach gry.
Bridgestone od lat buduje swoje doświadczenie w dziedzinie wyścigów motocyklowych, w ostatnim czasie odnosząc zwycięstwa na najbardziej znanych zawodach wytrzymałościowych, takich jak EWC. Wyścigi wytrzymałościowe po raz kolejny będą jednym z najtrudniejszych trybów gry RIDE 5, a wirtualni kierowcy otrzymają możliwość przetestowania swoich umiejętności jazdy i skupienia oraz oceny wyjątkowych osiągów i trwałości opon Bridgestone. Tak jak w realnym świecie, zużycie opon jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie w grze. Gracze muszą również dostosować ogumienie do stylu jazdy i pogody, podejmując strategiczne decyzje w trakcie wyścigu.
Test Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Watch6 Classic – SuperDuet

Jako globalny lider mobilności z szerokim portfolio produktów i rozwiązań premium, w tym opon motocyklowych premium, zawsze szukamy nowych sposobów angażowania naszych klientów i interakcji ze społecznością kierowców, jednocześnie prezentując jakość naszych produktów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Milestone i po raz kolejny być częścią tego wirtualnego raju dla motocyklistów. – powiedział Nico Thuy, Head of Motocycle Business w Bridgestone EMIA.

Test Honor 90 lite – 5G dla każdego

Od czasu debiutu wiele lat temu, dzięki wciągającej i autentycznej symulacji jazdy, gra RIDE stała się centrum motocyklowej pasji. Współpraca z Bridgestone to kolejny krok w kierunku zbliżenia wirtualnego i rzeczywistego świata motocykli. – podsumowuje Andrea Loiudice, dyrektor wydawniczy Milestone.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl