IFA 2023: PocketBook Verse i PocketBook Verse Pro – nowe „sześciocalowce”

Na rozpoczynających się jutro targach IFA PocketBook zaprezentuje nowe czytniki z wyświetlaczem E Ink Carta o przekątnej 6 cali. PocketBook Verse i PocketBook Verse Pro będą w Polsce dostępne od połowy września.

Nasze najnowsze sześciocalowe modele wpisują się w linię flagowych urządzeń Touch Lux i Touch HD i oferują użytkownikom najbardziej pożądane funkcjonalności – wyjaśnia Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, są idealnym sprzętem dla wymagających komfortu e-czytelników.

Wysokiej jakości standard

PocketBook Verse
PocketBook Verse

PocketBook Verse wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 758 × 1024 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, gniazdo kart pamięci do 128 GB, podświetlenie SMARTlight jest uniwersalnym czytnikiem dla miłośników beletrystyki. Minimalistyczny design i przyciągające wzrok kolory Bright Blue (o odcieniu szaro-niebieskim) i Mist Grey (mglisto-szarym) dodają mu atrakcyjności.

Model PocketBook Verse będzie dostępny z aplikacjami Legimi i Empik Go w cenie 589 zł

Coś dla bardziej wymagających

PocketBook Verse Pro
PocketBook Verse Pro

Zaprojektowany z myślą o osobach, które potrzebują bardziej zaawansowanych funkcji PocketBook Verse Pro oferuje obsługę plików audio i zamiana tekstu na mowę przez Bluetooth oraz ochronę przed wodą zgodnie z klasą IPX8. Czytnik ma także wyświetlacz w rozdzielczości HD, a jego walory zwiększa kolor obudowy – Azure (lazurowy) oraz Passion Red (intensywnie czerwony).

To urządzenie, również z dwoma najpopularniejszymi w Polce aplikacjami subskrypcyjnymi, pojawi się na półkach w cenie 769 zł.

Test PocketBook Era – nowy etap komfortu e-czytania

Czytniki z aktywowanym dostępem do Legimi i Empik Go pochodzą z dystrybucji firmy 71media (czytio.pl).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl