Nowe gry z DLSS, w tym Witchfire oraz Synced

Jesień tradycyjnie obfituje w premiery gier. W najbliższym czasie w ręce graczy trafi sporo nowych tytułów wspieranych przez technikę NVIDIA DLSS, która zwiększa wydajność dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i jest nieustannie rozwijana już od 5 lat.

gry z DLSS, w tym Witchfire oraz Synced

Synced zadebiutuje z DLSS 3

Synced to bezpłatna kooperacyjna strzelanka, która zadebiutuje już 8 września w Steam oraz Epic Games Store. Będzie wykorzystywać technikę NVIDIA DLSS 3, co zapewni posiadaczom kart graficznych GeForce RTX najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Witchfire we wczesnym dostępie z DLSS 3 i Reflex

Witchfire to produkcja polskiego studia The Astronauts. Ta pierwszoosobowa strzelanka w klimatach mrocznego fantasy zostanie udostępniona we wczesnym dostępie już 20 września. O jakość wyświetlanej grafiki na komputerach i laptopach z kartami graficznymi GeForce RTX zadba NVIDIA DLSS 3, a NVIDIA Reflex sprawi, że rozgrywka będzie maksymalnie responsywna.

Test realme C51 – dobry tani smartfon

Lies of P oraz Party Animals z DLSS 2

Premiera Lies of P zaplanowana jest na 19 września. Gra z gatunku soulslike zwiększy swoją wydajność dzięki NVIDIA DLSS 2. Testy wydajnościowe wykazują, że dzięki zastosowaniu tej techniki liczba wyświetlanych klatek na sekundę na kartach graficznych GeForce RTX z serii 40 wzrosła średnio o 1,9x w rozdzielczości 4K z włączonymi maksymalnymi ustawieniami graficznymi.

Z kolei 20 września ukaże się Party Animals, również wspierana przez DLSS 2. Dodatkową przewagę nad rywalami zapewni technika NVIDIA Reflex, która znacząco zmniejszy opóźnienia systemowe.

Easythreed k7 3D – pierwsze wrażenia z drukarki 3D

Podsumowanie zapowiedzi nowych gier:

  • Synced – premiera 8 września z DLSS 3
  • Lies of P – premiera 19 września z DLSS 2
  • Witchfire – od 20 września we wczesnym dostępie z DLSS 3 i Reflex
  • Party Animals – premiera 20 września z DLSS 2 i Reflex

 

Więcej informacji:

Artykuł na temat nowych gier wspieranych przez technikę NVIDIA DLSS:

https://www.nvidia.com/en-gb/geforce/news/dlss-anticipated-games-launching-september-2023

 

Zwiastun gry Synced:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl