„Barbie” – megapremiera prosto z kina trafia do Vectra VOD

Już od 12 września użytkownicy Vectra VOD mogą obejrzeć kinowy hit, który rozpalił wyobraźnię widzów na całym świecie. Film „Barbie” w pierwszy weekend wyświetlania przyciągnął do polskich kin prawie pół miliona widzów. Teraz ma szansę powiększyć grono fanów w „telewizji na życzenie”.

Barbie

Produkcja, wyreżyserowana przez Gretę Gerwig, swoją premierę miała dopiero w lipcu, a już znalazła się na platformie Vectra VOD. Dzięki udostępnieniu „Barbie” fanom kina domowego, tytuł ma szansę zyskać jeszcze większą popularność.

Test Asus ROG Ally – przenośna konsola, z którą bardzo ciężko się rozstać

Widzowie, którzy nie zdążyli udać się do kina, mogą zorganizować prywatny domowy seans i obejrzeć megahit bez wychodzenia z domu. W Vectra VOD wypożyczą go od 12 września w cenie 39,99 zł (koszt za wypożyczenia na 48 godzin).

Jak obejrzeć premierę „Barbie” w Vectra VOD?

Klienci Vectry, którzy użytkują dekodery z funkcją oglądania treści video na żądanie mogą wypożyczyć tytuł po wciśnięciu przycisku „VOD” na pilocie lub poprzez menu dekodera.

Film „Barbie” znajduje się w bibliotece, w katalogu o nazwie „Polecane“, który widoczny jest również w aplikacji TV Smart GO lub na stronie internetowej www.tvsmart.pl.

Szansę, by obejrzeć „Barbie” mają także osoby, które nie posiadają abonamentu Vectry. Wystarczy, że skorzystają z aplikacji TV Smart GO lub serwisu tvsmart.pl, a opłatę wniosą za pomocą dostępnych opcji płatności.

Warto dodać, że w usłudze Vectra VOD użytkownicy mają dostęp do tysięcy tytułów, filmów, bajek i seriali dostępnych na żądanie, w wysokiej jakość odtwarzania, bez uciążliwych reklam.

Więcej informacji na temat usługi Vectra VOD znajduje się pod linkiem: https://www.vectra.pl/vod#top 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl