HP Pavilion Plus – pojawi się 16-calowy laptop PC tej serii

HP prezentuje najnowsze modele z serii Pavilion Plus w rozmiarze 14 i 16 cali. Po raz pierwszy w tej serii na rynek wchodzi model 16-calowy, który zapewni wysoką wydajność, nowe funkcjonalności oraz większy ekran, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

HP Pavilion Plus

Niezależnie od tego, czy chodzi o oglądanie filmów w domu, współpracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami służbowymi czy tworzenie treści „w drodze”, laptopy z portfolio HP Pavilion Plus zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wspierać kreatywność na każdym kroku.

Zaktualizowane potfolio Pavilion Plus od HP obejmuje m.in.:

  • Najnowsze procesory od Intel (w laptopach 14 i 16-calowych) oraz AMD (w 14-calowym), które umożliwiają tworzenie jeszcze więcej treści, stałą łączność oraz wydajność i efektywne streamowanie przez Wi-Fi 6E.
  • Płynny i ostry obraz w grach, rozrywce i prezentacjach na ekranie z certyfikatem Eyesafe, a do tego klawiatura z wyrazistym podświetleniem.
  • Intuicyjne narzędzia, które pozwalają na kontrolę wirtualnego pokoju na callach, m.in. kamera 5MP i podwójny mikrofon, a także ręczna migawka kamery, która zapewni komfort podczas rozmowy bez kamerek. Szybkie logowanie dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu rozpoznawania twarzy w technologii Windows Hello oraz poszerzony zakres funkcjonalności wideokonferencji dzięki HP Presence.
  • W pełni metalowa obudowa w eleganckich kolorach, stworzona z myślą o stylu i zrównoważonym rozwoju. Projekty każdego z laptopów w portfolio Pavilion Plus 2023 posiadają certyfikaty EPEAT® Gold Registered i ENERGY STAR®. Przy ich produkcji, firma wykorzystuje 20% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego i 50% metalu pochodzącego z recyklingu.

Najnowszy model Pavilion Plus 14 został skonstruowany z myślą o użytkowniku, który prowadzi dynamiczny styl życia. Jego waga zaczyna się od zaledwie 1,3 kg w najlżejszej konfiguracji. Bateria pozwala nawet na 13 godzin odtwarzania wideo w rozdzielczości do 2,8K OLED, a technologia IMAX Enhanced przenosi rozrywkę na wyższy poziom. Dzięki dwóm opcjom konfiguracji, z procesorem Intel Core i7 13. generacji lub procesorem AMD Ryzen 7 7840H, każdy może wybrać idealny 14-calowy model pasujący do jego trybu życia.

W wybranych wersjach laptopów Intel Pavilion Plus (14-calowych i 16-calowych), Intel® Unison zapewnia płynne połączenie laptopa z dowolnym modelem telefonu, dzięki czemu można zawsze być na bieżąco i mieć kontrolę nad urządzeniami w sieci. W wybranych wersjach AMD, AMD Ryzen AI – dedykowany silnik AI wbudowany w procesor AMD – odblokowuje funkcje łączności wideokonferencyjnej Windows Studio Effects. Z czasem będą pojawiały się również inne, innowacyjne funkcjonalności.

Test Microsoft Surface Laptop 5 – lekki laptop do następnej ery

Pavilion Plus 16 wprowadza 16-calowy wyświetlacz 2,5K WQXGA w konstrukcji z certyfikatem Intel Evo, napędzany procesorem Intel Core i7 13. generacji, aby sprostać każdemu zadaniu. Dzięki NVIDIA RTX 3050 Graphics każdy pomysł może znaleźć odwzorowanie w rzeczywistości, z niezwykłą dbałością o szczegóły. Technologia zmiennej częstotliwości odświeżania 120 Hz zapewnia zoptymalowaną rozdzielczość i zmaksymalizowaną wydajność energetyczną. Wszystkie zadania można realizować spokojnie nawet przez 11,45 godzin pracy na baterii.

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.hp.com/pl-pl/pavilion.html

Ceny i dostępność:

  • HP Pavilion Plus 14 ma być dostępny w grudniu w kolorach Natural Silver oraz Moonlight Blue w cenie początkowej 3699 PLN  na com (link do produktu zostanie udostępniony jesienią).

HP Pavilion Plus 16 ma być dostępny w grudniu w kolorach Natural Silver w cenie początkowej 4699 PLN na hp.com (link do produktu zostanie udostępniony jesienią).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl