Adobe Firefly już dostępne w chmurze

Kreatywne możliwości twórców zostały znacząco zwiększone dzięki partnerstwu firm NVIDIA oraz Adobe i publikacji narzędzia Adobe Firefly, wykorzystującego moc generatywnej AI. W Los Angeles rozpoczęła się także konferencja Adobe MAX, w której można wziąć udział również w trybie online.

Adobe Firefly jest akcelerowana w chmurze przez karty graficzne NVIDIA, podobnie jak inne popularne aplikacje Adobe, takie jak Premiere Pro, Lightroom, After Effects, Substance 3D Stager, Substance 3D Modeler i Substance 3D Sampler. Pozwala to ich użytkownikom wykorzystać nowe możliwości AI w najbardziej kreatywny sposób. Komputery wyposażone w karty graficzne GeForce RTX lub NVIDIA RTX skorzystają z dodatkowego przyspieszenia, przez co oszczędność czasu będzie jeszcze większa.

Zaawansowana funkcjonalność Adobe AI jest dodatkowo zwiększana przez dedykowany sterownik NVIDIA Studio. Opublikowano właśnie najnowszą, październikową edycję sterownika z kolejnymi usprawnieniami.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Potencjał narzędzi oferowanych przez NVIDIA i Adobe wykorzystuje SouthernShotty, twórca 3D, który zaprezentował swój sposób na tworzenie zupełnie nowych, bajkowych i trójwymiarowych światów, wykorzystując zestaw aplikacji Adobe oraz program Blender. Proces powstawania jego prac jest przyspieszany nie tylko przez AI, ale także przez laptopa wyposażonego w kartę graficzną GeForce RTX 4090.

Więcej informacji na temat nowych funkcjonalności i mocy AI w aplikacjach Adobe akcelerowanych przez karty NVIDIA można znaleźć w najnowszym wpisie na blogu In the NVIDIA Studio.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl