Stadler Form – Mia, Jasmine i Lucy w złocie na 25-lecie

Stadler Form Mia, Stadler Form Jasmine, Stadler Form Lucy – marka Stadler Form, producent wyjątkowych, atrakcyjnych wizualnie urządzeń do poprawy jakości powietrza, świętuje 25 rocznicę istnienia

Stadler Form Mia, Stadler Form Jasmine, Stadler Form Lucy

To już ćwierć wieku pełnego innowacji designu i pasji. Marka Stadler Form, producent wyjątkowych, atrakcyjnych wizualnie urządzeń do poprawy jakości powietrza, świętuje 25 rocznicę istnienia, kontynuując misję łączenia elegancji z zaawansowaną technologią, aby zapewnić nam zdrowy oddech i nadać charakteru przestrzeniom, w których funkcjonujemy. Z tej okazji producent zaprezentował wyjątkową edycję limitowaną trzech aromatyzerów: Mia, Jasmine i Lucy, które zabłysną złotem.

Sharp DF-A1 – aromatyzer na dobre samopoczucie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Przez ostatnie 25 lat, Stadler Form nie tylko tworzył urządzenia gospodarstwa domowego, ale także definiował nowy wymiar elegancji w technologii. Skupienie na poprawie jakości powietrza, pasja do innowacji oraz zamiłowanie do wyjątkowego designu sprawiły, że produkty marki Stadler Form są nie tylko efektywne w działaniu, ale także charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wzbogacają wnętrza.

 Nietypowy początek

Historia rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy Martin Stadler założył firmę w szwajcarskim Zug. Jego prywatne poszukiwania nawilżacza powietrza, który oprócz standardów technicznych, spełniałby również wymogi walorów estetycznych, nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Zamiast czekać, postanowił stworzyć go sam. W 1999 roku powstał, więc nawilżacz Fred, którego niezwykły design autorstwa Mattiego Walkera zachwyca do dziś.

W kolejnych latach, marka Stadler Form kontynuowała swoją misję innowacji. Pośród wielu projektów na szczególną uwagę zasługują powstałe w 2008 roku modele z gamy Oskar. Są to nawilżacze, które swoim ponadczasowym designem, intuicyjną obsługą i energooszczędną pracą zdobyły uznanie użytkowników. Kolejne lata przyniosły firmie wiele nagród w prestiżowych konkursach, między innymi Red Dot Design Award, IF Design Award, German Design Award czy Good Design, potwierdzając wysoką jakość wzornictwa.

Test Jabra Elite 10 z Dolby Atmos – do pracy i rozrywki

Pełna gama sprzymierzeńców w walce o jakość powietrza

Stadler Form dzisiaj to termowentylatory, osuszacze powietrza, wentylatory, nawilżacze, oczyszczacze, aromatyzery i higrometry. Szeroka gama funkcjonalności, dostosowanie do różnych rozmiarów pomieszczeń i potrzeb użytkowników, ale też uznany design, jak zawsze charakteryzują gamę produktów marki.

Doskonałym przykładem połączenia użyteczności ze stylem jest aromatyzer Sophie, który pełni również funkcję lampionu do użytku na zewnątrz. Używane w domu czy na tarasie, urządzenie zachwyca efektownym, bursztynowym światłem imitującym realistycznie tańczący płomień. W połączeniu z cichym uwalnianiem zapachu dzięki wykorzystaniu technologii ultradźwiękowej i 11 godzinnym czasem pracy baterii, Sophie staje się nieodłącznym kompanem nastrojowych wieczorów w domu. Co niezwykle istotne, urządzenia te przy zastosowaniu specjalnej mieszanki olejków eterycznych (Stadler Form Repel) mogą uwalniać aromat, który odstrasza owady.

Autor projektu, Fabian Zimmerli, doceniony w wielu międzynarodowych konkursach designu, jak choćby prestiżowym The Good Design Awards czy International Design Awards, a także dwukrotny laureat konkursu Red Dot Design w kategorii product design, podkreśla, że tworzy zawsze z myślą o pięknie i prostocie; wygląd Sophie i jej mniejszej wersji Sophie Little są tego doskonałym przykładem.

Recenzja EZVIZ PS300 – must-have w każdym domu i na kempingu

Design

Wszystkie wprowadzane przez Stadler Form produkty powstają w ścisłej współpracy ze znanymi szwajcarskimi projektantami. Od początku działania firmy, odpowiedzialnym za kierunek, który marka wybrała w dziedzinie wzornictwa użytkowego jest Matti Walker. Zadaniem tych ludzi jest zamknięcie zaawansowanych technologii w wykonanej z najwyższej jakości materiałów formie, która wzbogaca wnętrza. O jakości ich pracy oraz zrozumieniu rynkowych potrzeb najlepiej świadczy fakt, że na przestrzeni lat, zdobyli kilkadziesiąt wyróżnień za design, w tym te najbardziej renomowane jak IF Design, Housewares Design oraz Red Dot.

Złote, a skromne

W ramach obchodów 25-lecia, producent przedstawia nową, limitowaną odsłonę trzech znanych aromatyzerów. Wszystkie w jubileuszowym złocie, a wśród nich: cicha i dyskretna Mia działająca do 10 godzin po napełnieniu zbiornika, ultradźwiękowa Jasmine pracująca w trybie interwałowym do 24 godzin oraz efektowna Lucy, uwalniająca zapach z efektem realistycznego płomienia, działająca bezprzewodowo do 7 godzin.

Aromatyzery ze złotej, limitowanej edycji będzie można również kupić w sieci sklepów Media Expert oraz oficjalnym sklepie internetowym marki http://www.stadler-form.pl.

25 lat tworzenia piękna w powietrzu to tylko początek. W Polsce marka jest obecna na rynku już 11 lat. W październiku 2022 roku w Warszawie, na premierze nawilżaczy powietrza z gamy Karl pojawił się sam Martin Stadler, uświetniając obchody 10-lecia na polskim rynku. Historia toczy się dalej, a Stadler Form z pasją wciąż dąży do tworzenia urządzeń, które nie tylko poprawiają jakość powietrza, ale również dodają uroku wnętrzom.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl