Mobilna Bitwa – Wyzwanie z konkursem – Edycja 7

To już dzisiaj! Wraz z serwisem Mobile Fotografie ruszamy z 7 edycją wyzwania fotograficznego – Mobilna Bitwa. Głównym tagiem tego konkursu jest: #MobilnaBitwa7.

To już dzisiaj! Wraz z serwisem Mobile Fotografie ruszamy z 7 edycją wyzwania fotograficznego – Mobilna Bitwa. Głównym tagiem tego konkursu jest: #MobilnaBitwa7.

Cześć. Jestem Diana i uwielbiam robić zdjęcia. Szczególnie bliskie są mi smartfony, bo przecież nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat, to ten, który zawsze mamy przy sobie, a telefon mamy już teraz zawsze w pobliżu. Z każdym rokiem też smartfony zyskują nowe funkcje, lepsze obiektywy i bardziej dopracowane oprogramowanie. A co za tym idzie zdjęcia wykonane mobilnym aparatem są też coraz lepsze jakościowo.

Nie przejmuj się jednak jeżeli nie posiadasz modelu z najwyższej półki. Nawet słabszym aparatem możesz wykonać kadr, który może oczarować wszystkich i zdobyć uznanie wśród znajomych i jury 😊. To nie telefon wykonuje zdjęcia, a człowiek, który za nim stoi. Dlatego niezależenie od tego czy posiadasz smartfon za kilkaset czy za kilka tysięcy zł, to wyzwanie jest również dla Ciebie. Razem z Tymkiem z https://mobilefoto.pl/ chcemy po raz 7 już zmobilizować Cię do innego spojrzenia na świat i Twoją okolicę – spojrzenia obiektywem z Twojego telefonu. A więc chwyć smartfon w rękę, idź na spacer, rób zdjęcia i pokaż nam swoją okolicę.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Nie pstrykaj jednak zdjęć bez rozmysłu. Podejdź do tego wyzwania poważnie i przemyśl dokładnie każdy temat zdjęć. A jest ich aż 15. Nie martw się. Nie musisz wykonywać wszystkich zadań. Wybierz te tematy, które są Ci najbliższe i podziel się efektami – o ile masz na to ochotę i chcesz, aby inni zobaczyli również Twoje dzieło. A oto tematy:

 1. Lustrzane odbicie
 2. Moja historia
 3. Z bliska
 4. Poza domem
 5. Gdy zajdzie słońce
 6. Aromaty jesieni
 7. Spacer
 8. Przy pracy
 9. Kształty i kolory
 10. W deszczu
 11. W oknie
 12. Architektura
 13. Cisza
 14. Radość
 15. Neonowo

Inspiracje

Aby pobudzić Twoją wyobraźnię będziemy razem z Tobą robić zdjęcia wszystkich tematów i wrzucać je na naszego FB czy Instagrama. Zachęcamy do śledzenia

Co będziesz z tego mieć?

 • Przede wszystkim satysfakcję
 • Nowe doświadczenie
 • Rozwiniesz swoje umiejętności fotograficzne
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Lepiej poznasz swój smartfon, a może odkryjesz funkcje, które wcześniej nie znałeś / znałaś ?
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać ciekawe upominki w konkursie

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań – nie musisz wykonywać wszystkich zadań, może to być tylko 1. Pamiętaj jednak, że im więcej wykonanych zdjęć, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz mieć z tego więcej satysfakcji
 • Publikacja zdjęć – By wziąć udział należy:
  • zamieścić zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym (Post konkursowy można odnaleźć na Facebooku wszystkich powyższych serwisów). Pod zdjęciem umieść komentarz, którego tematu dotyczy zdjęcie oraz informację z jakiego telefonu je wykonano.
  • lub wrzucić zdjęcie na Instagramie z tagiem #mobilnabitwa7 oraz oznaczeniem na zdjęciu konta @technoseniorpl (lub @dkisiala) lub @mobilnefotografie. Konto musi być publiczne. Pod zdjęciem umieść komentarz, którego tematu dotyczy zdjęcie oraz informację z jakiego telefonu je wykonano.
  • lub wysłać zdjęcie na maila konkursowego konkurs@technosenior.pl lub kontakt@mobilefoto.pl. Pod zdjęciem umieść komentarz, którego tematu dotyczy zdjęcie oraz informację z jakiego telefonu je wykonano.
  • lub wrzucić zdjęcie na Twittera z tagiem #mobilnabitwa7 oraz oznaczeniem na zdjęciu konta @technosenior1 (lub @dkisiala) lub @TymekNowak. Konto musi być publiczne. Pod zdjęciem umieść komentarz, którego tematu dotyczy zdjęcie oraz informację z jakiego telefonu je wykonano.
  • Zdjęcie może być wykonane przed startem konkursu, ale musi być wrzucone na media społecznościowe tylko w dniach trwania konkursu. Nie oznaczaj starych zdjęć.
 • Czas trwania – wyzwanie trwa od 10.11.2023r.  do 17.12.2023r. do godziny 23:59. W tym okresie wystawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe.
 • Wyniki zostaną opublikowane do 7.01.2024r.
 • Podsumowanie – Po zakończeniu wyzwania pojawią się 3 podsumowania. Tymek z https://mobilefoto.pl/ wykona swoje podsumowanie,  ja swoje, a trzecim będzie naszym wspólnym. To w nim pojawią się wybrane zdjęcia z wszystkich zgłoszonych prac. Zdjęcia będą oceniane pod kątem każdego zadania, a najlepsze pojawią się w galerii na obu serwisach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi uwadze, to możesz dodatkowo podesłać je na adres: konkurs@technosenior.pl . Koniecznie zajrzyj jak wyglądało to w poprzedniej edycji: Tutaj

Ale to nie wszystko 🙂 Tradycyjnie dla najlepszych prac mamy też upominki (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Tym razem nagrody ufundowała firma Motorola i są to:

  1. Miejsce 1 – Smartfon Motorola moto g54 o wartości 999 zł
  2. Miejsce 2 – Smartfon Motorola moto g14 o wartości 699 zł
  3. Miejsce 3 – MotoPudło z foto gadżetami o wartości ok 400 zł
  4. Miejsca 4,5 i 6 – MotoGadżety (koszyk piknikowy i koszulka) o wartości  ok 120 zł każdy pakiet

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poda adresem: https://techno-senior.com/regulamin-konkursu-mobilna-bitwa-edycja-7/

Do dzieła!

Nie odkładaj zadań na później. Systematyczna praca sprawi, że w ciągu najbliższego miesiąca bez problemu powinno udać Ci się zrobić większość z tematów. A może będą to wszystkie?

Ja i Tymek również przyłączymy się do wyzwania i będziemy robić zdjęcia razem z Tobą. Tym razem będzie nam towarzyszyć nowa Motorola edge 40 neo

To jak dołączysz do wyzwania Mobilna Bitwa 7?

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl