Test myPhone Rumba 2 i Twist 2 – niebanalne telefony z klapką

Pomyślmy przez chwilę, czym powinien się charakteryzować prosty telefon komórkowy, a jednocześnie nie być nudny. Po pierwsze czytelny wyświetlacz, po drugie proste i obrazkowe menu oraz duże i wygodne klawisze, które ułatwią obsługę telefonu. Przydatna jest także funkcja głośnomówiąca oraz aparat i technologia Bluetooth, która pozwali na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Podczas wieczornego spaceru przyda się też wbudowana latarka, oraz radio FM, które umili chwile spędzone w podróży. Przyjrzyjmy się zatem telefonom, które wyceniono odpowiednio 159 zł (Rumba 2) i 119 zł (Twist 2) nieco bliżej.

myPhone Twist 2 i Rumba 2

myPhone Twist 2 i Rumba 2

Telefony klasyczne z klapką to kultowe rozwiązania, które znają niemal wszyscy. Są lekkie i zgrabne, doceniane przez mężczyzn za pragmatyczność i uwielbiane przez kobiety za swoją czarującą stylistykę. Co więcej, klapka chroni wyświetlacz, a dzięki niej nie ma ryzyka, że telefon trzymany w kieszeni czy torebce przypadkowo do kogoś zadzwoni. Klapka ułatwia też obsługę urządzenia, ponieważ wystarczy ją otworzyć by rozpocząć połączenie i zamknąć, by je zakończyć. W efekcie, myPhone Rumba 2 i Twist 2 z powodzeniem sprawdzą się zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Najnowsza seria „klapek”  od myPhone prezentuje się ciekawie i cieszy oko. Jakość tworzyw, biorąc pod uwagę cenę, jest dobra i obiecuje długą żywotność. Można spokojnie brać je pod uwagę, planując zakup telefonu na przykład osobie starszej. Osoby starsze to specyficzni użytkownicy. Tutaj nie są ważne bajery graficzne, wyszukane funkcje – „telefon ma być do dzwonienia”, wytrzymać przypadkowy upadek… i tyle.


Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , ,

1 reply

Trackbacks

  1. Konkurs - jak spędzacie wakacje w Polsce - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: