Test myPhone Rumba 2 i Twist 2 – niebanalne telefony z klapką

Podsumowanie

Klasyczne telefony komórkowe wciąż stanowią dobre rozwiązanie dla osób szukających urządzeń ułatwiających kontakt. Odbiorcami tego typu prostych telefonów są przede wszystkim starsze osoby, które nie radzą sobie z nowoczesnymi smartfonami. Dla nich komórka to przede wszystkim narzędzie zapewniające kontakt z bliskimi oraz pozwalające wezwać pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem. Są też użytkownicy, którzy traktują telefony komórkowe jak zwykły przedmiot, który ma po prostu dzwonić. Łatwo i bez zbędnych utrudnień. Komórka nie jest dla nich obiektem kultu czy multimedialnym centrum dowodzenia. W telefonach szukają podstawowych funkcji, trwałości, oraz dobrej baterii, która umożliwi wielogodzinne rozmowy lub kilkudniowy czas czuwania bez konieczności ponownego ładowania.

myPhone Rumba 2 i myPhone Twist 2 to propozycja dla osób szukających niedrogiego telefonu bez „smartfonowych” funkcji, za to z bardzo atrakcyjnego wizualnie. Producentowi udało się stworzyć właśnie takie telefony – czarujące, proste i wygodne, do podstawowego zastosowania. Użytkownik polubi je za imponujący wygląd, dobre wykonanie, świetne i duże klawisze oraz prostotę obsługi.

Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi oraz dużej czcionce menu jest w nich szczególnie przejrzyste. Czytelne klawisze z podświetleniem ułatwiają korzystanie z telefonów nawet przy słabym oświetleniu, natomiast funkcja fotokontaktów pozwala na ustawienie kontaktów ze zdjęciami bliskich. Modeli tego typu jest ostatnio bardzo mało na rynku, co nie oznacza, że nie ma chętnych na takie urządzenia. Szereg dodatków powoduje, że tego typu słuchawki to rozsądny zakup za niewielką cenę. Nie jest to z pewnością propozycja dla użytkowników potrzebujących telefonu z nawigacją, robiącego wysokiej jakości zdjęcia i oferującego bardziej zaawansowane funkcje internetowe, choć i takie też znajdziemy w portfolio myPhone.

Na koniec miła dla naszych Czytelników informacja – jutro rusza konkurs, w którym jeden z recenzowanych telefonów może być Wasz.

Wasz TECHNOSenior


Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , ,

1 reply

Trackbacks

  1. Konkurs - jak spędzacie wakacje w Polsce - TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: