Razer Kishi – kontroler do smartfonów Android (Xbox)

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, poinformował właśnie o dostępności uniwersalnego mobilnego kontrolera gier Kishi dla systemu Android (Xbox), nowego urządzenia umożliwiającego płynną rozgrywkę, na większości smartfonów wyposażonych w złącze USB-C, w ponad 100 najpopularniejszych gier na Xboksa. Dostęp do gier w chmurze jest możliwy za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate.

Razer Kishi

Ta zaprojektowana specjalnie dla Xboksa wersja Razer Kishi została zoptymalizowana pod kątem grania w chmurze w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate i dołączono do niej 14-dniową bezpłatną subskrypcję próbną. Urządzenie może być również używane z kompatybilnymi z systemem Android innymi grami.


Dla wygody użytkowania tę wersję Kishi wyposażono w dedykowane przyciski Xbox Nexus, View oraz Menu, które poszerzają zestaw funkcji znanych z modelu Razer Kishi Universal Gaming Controller dla systemu Android.

Aby dowiedzieć się więcej prosimy odwiedzić stronę: Razer.com/gaming-controllers/razer-kishi.

Czytaj też: Nowe akcesoria na Xbox i 100 tytułów dzięki xCloud

Razer Kishi Universal Mobile Gaming Controller for Android (Xbox) jest już dostępny w sprzedaży w sklepach Razer.com, Microsoft.com, Amazon oraz u innych autoryzowanych sprzedawców.

Sugerowana cena detaliczna (obejmująca również 14 dniową subskrypcję próbną usługi Xbox Game Pass Ultimate): €109.99

źródło: Razer

2 komentarze do “Razer Kishi – kontroler do smartfonów Android (Xbox)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: