Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Przy korzystaniu z laptopa dźwięk odgrywa niebagatelne znaczenie. Nikogo to nie dziwi. Mogą to też potwierdzić zapaleni gracze, ale również miłośnicy muzycznych przerywników w domu lub biurze. Podczas pracy, czy spędzania wolnego czasu chętnie włączamy ulubione utwory.

Creative Pebble V3
Creative Pebble V3

Niestety, brzmienie komputerowych głośniczków pozostawia wiele do życzenia. Nawet tych najnowszej generacji laptopów, notebooków, czy też tabletów. Wewnątrz smukłych obudów nie ma po prostu miejsca na umieszczenie głośników, które będą w stanie zaoferować brzmienie porównywalne choćby z najskromniejszym zestawem Hi-Fi audio. Na szczęście, jest całe mnóstwo sposobów na to, by je poprawić. Dobrej jakości głośniki można teraz kupić w naprawdę przystępnej cenie. Jeśli rozważacie wymianę takiego sprzętu na nowy, powinniście zwrócić uwagę na Creative Pebble V3 – głośniki, które pasują do każdego domu lub biura.

Co najważniejsze najnowsza odsłona głośników, serii Creative Pebble zachowała ten sam elegancki i minimalistyczny wygląd – zajmują naprawdę symboliczną ilość miejsca. Ich kompaktowe korpusy są jednak w stanie zapewnić moc optymalną do codziennej pracy i rekreacji. Stanowią, więc odpowiedź na potrzeby wszystkich użytkowników, dysponujących niewielką przestrzenią. Ich nowoczesny design odnajdzie się w wielu aranżacjach. Wygodne sterowanie głośnością i zasilaniem znajduje się na jednym z głośników.

Nowe wydanie Creative Pebble V3 dostaje dodatkową funkcje w postaci  łączności Bluetooth 5.0 i możliwość podłączenia głośników tylko jednym kablem typu USB C w systemie plug and play.

Creative Pebble V3 kosztuje 149 zł i jest dostępny na Creative.com

Tyle tytułem wstępu, a jak nowe wydanie Creative Pebble wypada w codziennym użytkowaniu? Zapraszam do recenzji.

Specyfikacja Creative Pebble V3 Pebble V2 Pebble
System głośników 2.0 2.0 2.0
Bluetooth 5.0 N/A N/A
Satellite speaker dimension Głośnik: 123 x 120 x 118 mm Głośnik: 116 x 122 x 115 mm Głośnik: 116 x 122 x 115 mm
Długość kabla
 • Kabel od głośnika prawego do lewego: 1,35 m
 • Kabel USB Type-C: 1,2 m
 • Kabel od głośnika prawego do lewego: 1,35 m
 • Wejście liniowe: 1,2-metrowy kabel z wtyczką stereo jack 3,5 mm
 • Kabel USB Type-C: 1,2 m
 • Kabel od głośnika prawego do lewego: 1,2 m
 • Wejście liniowe: 1,2-metrowy kabel z wtyczką stereo jack 3,5 mm
 • Kabel USB Type-C: 1,2 m
Przełącznik HIGH GAIN Wbudowany / automatyczny przełącznik dla urządzeń kompatybilnych z USB Type-C / Przełącznik ręczny dla urządzeń USB Type-A Wbudowany / automatyczny przełącznik dla urządzeń kompatybilnych z USB Type-C / Przełącznik ręczny dla urządzeń USB Type-A Niedostępne
Przełącznik ręczny Głośnik pełnozakresowy 2,25 ”z pasywną membraną Poprawione 2″ przetworniki pełnego zakresu głośników Poprawione 2″ przetworniki pełnego zakresu głośników
Moc wyjściowa
 • Całkowita moc układu: do 8W RMS1
 • Moc Maksymalna: do 16W
 • Całkowita moc układu: do 8W RMS1
 • Moc Maksymalna: dDo 16W
 • Całkowita moc układu: do 4.4W RMS
 • Moc Maksymalna: N/A
Akcesoria Konwerter USB Type-C na USB Type-A Konwerter USB Type-C na USB Type-A Niedostępne

1 Do 8 W RMS, kiedy wzmocnienie ustawione jest jako „High” po podłączeniu do gniazda 10 W USB Type-C / zasilacz USB Type-C / zasilacz 5 V 2 A USB Type-A. (Zasilacz 5 V 2 A USB Type-A nie wchodzi w zakres dostawy).

Głośniki zapakowane zostały w kartonowe pudełko. W środku znajdziemy 2 głośniki, konwerter USB-C na USB-A oraz standardową „papierologię” Wszelkie okablowanie zostało zintegrowane z głośnikami, a krótką instrukcję nadrukowano też na pudełku.

30 komentarzy do “Test Creative Pebble V3 – gdy lubisz słuchać muzyki i grać na komputerze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: