Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Podsumowanie:

Kamera na lusterku wstecznym auta, z szerokim kątem widzenia obiektywu to bardzo ciekawa konstrukcja. Urządzenie zgrabnie łączy w sobie kilka funkcji – jest lusterkiem, kamerą FHD, rejestruje wszystko, co znajdzie się przed maską samochodu, może służyć jako kamera cofani. Nagranie może posłużyć za dowód w sprawie i nas uratować od kosztownych konsekwencji.

DVR znajdujący się w lusterku jest całkowicie dyskretny i nie przeszkadza w prowadzeniu pojazdu, właśnie ze względu na swoje umiejscowienie. Wyświetlacz umiejscowiony jest za szkłem lusterka i staje się widoczny dopiero po włączeniu odtwarzania, lub przy wejściu w opcje kamery. Łatwy i bezinwazyjny montaż modelu na fabrycznym lusterku wstecznym oraz zasilanie z gniazda zapalniczki zapewnia kompatybilność z niemal każdym samochodem.

Jeśli nie jesteście fanami oblepiania szyby auta uchwytami z urządzeniami przydatnymi w podróży, to Navitel MR155 NV Slim może być dla Was ciekawą alternatywą. Sprzęt dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 349 zł.

Wasz TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: